یکشنبه 29 می 11 | 18:03

طعنه‌های قائم مقام کروبی به خاتمی در هفته نامه «دانشجویان»

شماره اول نشریه «دانشجویان» منتشر شد. در این شماره با تیتر اصلی «پول از تو مدرک از ما!» به بررسی پرونده دانشجوی پولی پرداخته شده است. از مصاحبه‌های خواندنی این شماره می‌توان به مصاحبه با حجت الاسلام منتجب نیا و وحید یامین‌پور اشاره کرد. قائم مقام کروبی در این مصاحبه طعنه‌های زیادی را به خاتمی زده و در مورد حزب اعتماد ملی، سرنوشت اصلاحات، کروبی، انتخابات آینده و .. مطالبی بیان کرده است.


تریبون مستضعفین- شماره اول نشریه «دانشجویان» منتشر شد.

در این شماره با تیتر اصلی «پول از تو مدرک از ما!» به بررسی پرونده دانشجوی پولی پرداخته و نسبت به قرار گرفتن پذیرش دانشجوی پولی در برنامه پنجم توسعه انتقاد شده است.

از مصاحبه‌های خواندنی این شماره می‌توان به مصاحبه با حجت الاسلام منتجب نیا و وحید یامین‌پور اشاره کرد.

قائم مقام کروبی در این مصاحبه طعنه‌های زیادی را به خاتمی زده و در مورد حزب اعتماد ملی، سرنوشت اصلاحات، کروبی، انتخابات آینده و .. مطالبی بیان کرده است.

یامین پور هم در مصاحبه با «دانشجویان» درباره توقیف برنامه «رو به فردا» توضیحاتی ارائه داده و از باندی در صدا و سیما که به دنبال حذف وی است سخن به میان آورده است.

«گزارش اختصاصی از دانشگاه مشائی»، «انتصابات قوم و خویشی آقای خاص و رفقا در سایپا» ، «دولت اصلاحات؛ دروغ بزرگ» ، «عدالت؛ حرکت از نو» از مطالب خواندنی این شماره است.

در صفحه صنفی این شماره از نشریه «دانشجویان»، گزارشی از رتبه بندی دانشگاه‌های ایران، خطر تکثیر مدرک دانشگاه آزاد، حدود و ثغور اردوهای دانشجویی مطالبی آمده است.

«یکی برای همه همه برای یکی» عنوان تیتری است که برای بررسی فیلم مرهم انتخاب شده است و از هم پیمانی همه سینمای ایران برای تبلیغ این فیلم سینمایی و ساختار آن نوشته شده است.

«ادغام وزارت خانه ها یا کبوتر با کبوتر باز با غاز» عنوان مطلب طنزی به قلم رضا احسان پور است که موضوع چندهفته پیش ادغام وزاتخانه ها را دست مایه طنز قرار داده است. اظهارات جالب مسئولین در مورد سال جهاد اقتصادی برگرفته از سایت تریبون مستضعفین دیگر سوژه طنز این طنزنویس در صفحه طنز این شماره از نشریه دانشجویان است.

در صفحه ورزش این شماره هم به موضوع استقلال فدارسیون فوتبال و مصاحبه با پرویز مظلومی سرمربی استقلال پرداخته شده است.

«7نکته درباره گروه انحرافی»، «دانشگاه 2سال پس از فتنه»، «سلام بر تو ای خرمشهر» و «کجا دانند حال ما سبکبالان ساحل ها» عناوین 4 مطلب صفحه تریبون نشریه دانشجویان است که به قلم فعالان داشنجویی به رشته تحریر درآمده است.

نشریه دانشجویان، نخستین نشریه دانشجویان سراسر کشور است که به صورت هفته نامه و در قالب صنفی، فرهنگی و سیاسی منتشر می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: