پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
جمعه ۲۰ خرداد ۹۰ | ۱۷:۰۰

علت عدم اعزام هنرمندان به حج واجب

یک منبع آگاه در امور حج و زیارت هنرمندان در گزارش اختصاصی با سایت تریبون گفت: اگر لازم نبود موهای‌آقای گلزار را در حج تمتع بتراشیم وی و دیگر بازیگران را به حج واجب می فرستادیم.


تریبون مستضعفین- یک منبع آگاه در «امور حج و زیارت هنرمندان»، در گزارشی اختصاصی به سایت تریبون گفت: اگر لازم نبود موهای‌ آقای گلزار را در حج تمتع بتراشیم وی و دیگر بازیگران را به حج واجب می‌فرستادیم.

ایشان از موهای محمد‌رضا گلزار به عنوان سرمایه ملی یاد کرده و افزود: ما خود را حافظین منابع ملی می‌دانیم و تمام تلاش‌مان را در این زمینه انجام می‌دهیم.

این مقام که اصرار زیادی داشت نامش فاش شود در ادامه گفت‌: نه تنها موهای آقای گلزار بلکه موهای آقای شریفی‌نیا و مهناز … نه … بله، یعنی آن‌ها هم منابع ملی ما هستند.

ایشان همچنین در پاسخ به سوالی در رابطه با برنامه‌های خود در سال جهاد اظهار داشت: ما تمامی توان خود را در این سال مقدس صرف خواهیم کرد که موانع دینی حفظ منابع ملی را نیز در حج واجب مرتفع کنیم. اگر این مشکل حل شود بالتبع آن مشکل معنویت نیز در سینما حل خواهد شد.

وی که همچنان بر افشا شدن نامش تاکید داشت، در چگونگی حل این مشکل افزود: در زمانه‌ای که همه نام‌ها با دکتر و مهندس شروع می‌شود، شما تصور کنید هنگامی که نام بازیگر‌ها در پایان فیلم‌های سینمایی یا تلویزونی و حتی سریال‌‌ها نوشته می‌شود نام همه آن‌ها با «حاج آقا» و «حاج خانم»‌ شروع شود، می‌توانید تصور کنید که همین کار تا چه حد جوانان را به حفظ شعائر دین ترغیب خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا هنرمندان برای انجام مناسک حج دچار مشکل نشدند؟»، گفت: بازیگران به دلیل شغل خطیری که در نمایاندن مصادیق تهاجم فرهنگی به عموم مردم دارند، فراغت اندکی دارند، برای رفع این مشکل هم به همت مدیریت تیم‌های ملی، اردوی آمادگی حج عمره برای دوستان در شهرک مختارنامه و با بازسازی زمان خود رسول الله انجام شد.

ایشان همچنین درباره عدم حضور پیشکسوتان عرصه سینما و تلویزیون افزود: ما سعی کردیم با عنایت به اهداف سند چشم انداز ۱۴۰۴ اهداف فدراسیون را بر پایه جوان گرایی تعریف کنیم و به امید خدا در سال‌های آینده بازیگران خردسال و نوزاد را نیز برای انجام فریضه حج به مکه اعزام خواهیم کرد.

  1. دوستدار
    ۴ تیر ۱۳۹۰

    متن زیبایی بود واقعااز شما به خاطر سایت جامع وزیباتون ممنونم.از نویسنده ی این مطلب هم تشکر میکنم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: