دوشنبه 30 می 11 | 09:33

سفير فلسطين: انشاءالله روزی به امامت آيت‌الله خامنه‌ای در بيت‌المقدس نماز می‌خوانيم

صلاح زواوي در جمع دانشجويان و اساتيد غيرايراني دانشگاه تهران گفت: اميدوارم روزي به امامت آيت‌الله خامنه‌اي مقام معظم رهبري نماز جماعت را در بيت‌المقدس آزاد شده بخوانيم.


صلاح زواوي سفير كشور فلسطين در ايران در جشنواره روز بين‌الملل دانشگاه تهران كه عصر روز گذشته(يكشنبه) با حضور اساتيد و دانشجويان غيرايراني دانشگاه تهران در تالار علامه اميني اين دانشگاه برگزار شد، گفت: دانشگاه تهران جزء بزرگ‌ترين دانشگاه‌هاي دنياست و رشته‌هاي مختلف تحصيلي در اين دانشگاه تدريس مي‌شود.

وي با اشاره به اينكه ايران توانسته است جايگاه رفيع خود را در جهان ثابت كند و يكي از نمونه‌هاي آن فعاليت دانشگاه تهران است، ‌افزود: در هر كجاي ايران كه به سر بردم از عظمت اين امت و تاريخ آن باخبر شدم.

سفير كشور فلسطين در ايران خاطرنشان كرد: به واقع افتخار مي‌كنم كه در كنار مردم ايران زندگي مي‌كنم و امت ايران دستاوردهاي بسيار عظيمي داشته‌اند و از روزي كه انقلاب اسلامي ايران به پيروزي رسيده است دستاوردهاي عظيمي را خلق كرده و به كشورهاي دوست خود كمك كرده است.

زواوي با درود به رهبر كبير انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري، تاكيد كرد: اكنون تاريخ بازگشته است و بسياري از كشورهايي كه در رژيم گذشته ايران جايي براي حضور نداشتند اكنون در ميان ملت ايران هستند.

وي در پايان خاطرنشان كرد: اميدوارم روزي به امامت مقام معظم رهبري نماز جماعت را در بيت‌المقدس آزاد شده بخوانيم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: