سه‌شنبه 31 می 11 | 19:05

اهداف ناپیدای عربستان در بحرین در ماهنامه «پیام انقلاب»

چهل و ششمین شماره ماهنامه پیام انقلاب با رویکردی به تحولات منطقه از جمله قیام مردم بحرین منتشر شده است. «یک جرعه نور، مطالبات رهبری»، «معنویت و دین مداری، رمز ماندگاری سپاه»، «خاستگاه خیزش های اسلامی در منطقه»، «اهداف ناپیدای عربستان در بحرین»، «آیا خطر تجزیه لیبی در راه است»، «ولایت فقیه؛ حافظ کیان و مصالح انقلاب و اسلام»، «اسلام هراسی یا اسلام گرایی»،بخشی از عناوین این شماره است.


چهل و ششمین شماره ماهنامه پیام انقلاب با رویکردی به تحولات منطقه از جمله قیام مردم بحرین منتشر شده است.

«یک جرعه نور، مطالبات رهبری»، «معنویت و دین مداری، رمز ماندگاری سپاه»، «سپاه برای حفاظت از انقلاب هیچ قید و محدودیتی ندارد»، «خاستگاه خیزش های اسلامی در منطقه»، «اهداف ناپیدای عربستان در بحرین»، «آیا خطر تجزیه لیبی در راه است»، «ولایت فقیه؛ حافظ کیان و مصالح انقلاب و اسلام»، «اسلام هراسی یا اسلام گرایی»، «قذافی و صدام سرنوشت های مشابه»، «مروری بر روند پیدایش رسانه های جریان ساز جهانی»، «هویت مجازی در فضای سایبری»، «چالش های نوین امریکا در خاورمیانه»، «تأثیر مختار نامه در حوادث بحرین» و «یادی از یاران ظهور» بخشی از عناوین این شماره است.

در بخشی از مطالبات رهبری می خوانید: «الان همین حرکاتی که در منطقه ما وجود دارد را همه تحلیل گرها یعنی بدون استثناء تقریبا همه تحلیل گران دنیا این حرکات را متأثر یا کاملا ناشی از قیام ملت ایران و حرکت بزرگ ملت ایران میدانند؛ درست هم هست، قبل از اینکه ملت ایران این انقلاب عظیم را انجام بدهد، قضیه فلسطین راکد بود و حرکت استکبار در منطقه حرکتی مقتدرانه بود. ابهت استکبار در دلها ـ چه دل های آحاد مردم چه دل های رؤسای کشور ـ آنچنان جایگزین شده بود که فکر نمی کردند بتوان در مقابل او هیچ عمل مخالفت آمیزی انجام داد، انقلاب این صفحه را برگرداند و تداوم انقلاب این ایمان را در دل ها راسخ کرد.

این حرکات بزرگ ملت ها یک شبه به وجود نمی آید، در نگاه ابتدایی انسان خیال می کند دفعتا به وجود آمده، نه! اینها یکباره به وجود نمی آید، اینها تراکم و انباشت انگیزه هاست؛ انگیزه ها، فکر ها و تصمیم ها به تدریج بر روی هم قرار می گیرد و متراکم می شود و در یک موقعیت مساعد تاریخی بروز می کند. این انباشت تصمیم و اراده ملت های منطقه ناشی از ایستادگی شماست، ناشی از ثبات ملت ایران است، ناشی از نشانه های خوب پیشرفت در کشور است که دیدند انقلابی به وجود آمد، مثل برقی نبود که بزند و خاموش بشود، نه! ایستاد، ادامه پیدا کرد، عمق پیدا کرد، ریشه دار شد و مثل شجره طیبه ای میوه ها و آثارش در زندگی مردم، در عزت کشور و در سربلندی سیاسی نظام تداوم پیدا کرد و در مقابل قدرت های زورگوی عالم ایستاده.
بیانات رهبری معظم انقلاب ـ 14/1/1390»

چهل و ششمین شماره ماهنامه فرهنگی سیاسی اجتماعی پیام انقلاب به صاحب امتیازی نهاد ولی فقیه در سپاه و مدیر مسؤولی رمضان شریف اردیبهشت ماه 1390 در 80 صفحه با قیمت 700 تومان منتشر شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: