سه‌شنبه 30 ژوئن 09 | 11:27

بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اميركبير به جنبش حراست از آرا پيوست

اما دشمنان فرو غلتیده در تار و پود مرگ، از ماه ها پیش با پیش بینی چنین رویداد عظیمی، شروع به دست و پا زدنی کردند تا شاید بتوانند شیرینی و آثار این پیروزی بزرگ را کمرنگ کنند. و با كمال تاسف ، منافع شخصی، حقارت ها، نفاق ها، کوته بینی ها و عقده های عده ای از خائنان و جاهلان درونی با نیات شوم دشمنان خارجی هم راستا گردیده و حتی بي عملي و عدم درك زمان و شرايط حساس كنوني و عدم جداسازي خط منطق از آشوب توسط برخي افراد خوش سابقه نيز بر شوري اين آش افزوده و مشکلاتی را برای مردم و نیز بخشی از نظام ایجاد کرده اند.


باسمه تعالی

autbasijدر آغاز دهه ی چهارم حیات نظام جمهوری اسلامی، و با استمرار با قدرت و شکوه انقلاب اسلامی در سراسر جهان، ملت شریف ایران در 22 خرداد 1388 چنان حماسه ی بزرگی را آفریدند که عظمت و شکوه آن دلهای مومنان و آزادگان جهان را شاد و سرشار از ایمان و امید کرد. و در همان حال چنان ضربه ای بر پیکره نحیف دشمنان اسلام وارد کرد که صدای شکسته شدن استخوان های آنان، جهانیان را آماده استقبال از عصری تازه کرده است. بی شك این پیروزی ، رای مجدد قریب به چهل میلیون از 46 میلیون ایرانی به جوهره ی مقدس نظام اسلامی است.

اما دشمنان فرو غلتیده در تار و پود مرگ، از ماه ها پیش با پیش بینی چنین رویداد عظیمی، شروع به دست و پا زدنی کردند تا شاید بتوانند شیرینی و آثار این پیروزی بزرگ را کمرنگ کنند. و با كمال تاسف ، منافع شخصی، حقارت ها، نفاق ها، کوته بینی ها و عقده های عده ای از خائنان و جاهلان درونی با نیات شوم دشمنان خارجی هم راستا گردیده و حتی بی عملی و عدم درك زمان و شرایط حساس كنونی و عدم جداسازی خط منطق از آشوب توسط برخی افراد خوش سابقه نیز بر شوری این آش افزوده و مشکلاتی را برای مردم و نیز بخشی از نظام ایجاد کرده اند.

و متاسفانه این روند با کوبیدن بر طبل تو خالی تقلب در انتخابات و درخواست غیر قانونی و غیر منطقی ابطال آن، چنان پیش رفتند که آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس، فرانسه، آلمان و چند کشور دیگر اروپایی، به حمایت از این جریان پرداخت! جریانی که در خوش بینانه ترین حالت تنها بر اساس توهمات خود و اطرفیانشان، چنین تیشه به دست در حال ضربه زدن به درخت تنومند انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی هستند.

با توجه به وظیفه دانشجویان در حمایت از حقوق ملت، و با انزجار شدید نسبت به بی توجهی جریاناتی نسبت به قانون و آرای ملت، ضمن اعلام پیوستن خود به «جنبش مردمی حراست از آرای مستضعفین» و پا فشاری بر رعایت دقیق و قاطعانه قانون و پاسداری از رای ملیونی مردم ایران، نکاتی چند را گوشزد می کنیم:

1-      دشمنان انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران که رسانه هایشان با ذوق زدگی در حال پوشش راست و دروغ و تشویق به گسترش این اغتشاشات است، باید این خیال خام را از سر خود بیرون کنند که حادثه ای به این کوچکی بتواند نیات شوم آنها را برآورده سازد. و اتفاقا این ذوق زدگی برای درگیری ای به این کوچکی، نشان از ناامید شدن استکبار برای مقابله با این نظام قدرتمند است. دشمنان خارجی و رسانه هایشان بدانند که تا به امروز ملت شریف ایران، در برابر این آشوب ها، مهرورزانه سکوت کرده است و مسلما آن هنگام که لازم باشد با اشاره ولی امر ، ملت با حضور خود بسرعت  ماجرا را ختم به خیر خواهد کرد. اما اینگونه رفتارهای توطئه گرانه دشمنان، در حافظه تاریخی ملت ایران باقی خواهد ماند و … پاسخی شدید از سوی ملت دریافت خواهد کرد.

2-      رسانه های جهانی متاسفانه برخی در داخل در بند اربابان زر و زور و تزویر اسیرند و لذا کاری جز دامن زدن به شایعات، دروغ ها و تهمت ها، نمی کنند. اما در همین جا از معدود رسانه های صادق و متعهد به حقیقت (به خصوص صدا و سیمای جمهوری اسلامی) می خواهیم تا با گذر از تحلیل های کلی این ماجرا و نقش دشمنان و نیات شوم سران این فتنه، نسبت به انتشار اسناد موجود از نیات و اقدامات افراد و جریان های سیاسی داخلی و خارجی که در حال هدایت این آشوب ها بودند، اقدام کنند که بی شک با حمایت علاقه مندان به راه امام خمینی(ره)، این حقایق به گوش مردم رسیده و فتنه های خام دشمنان نقش بر آب خواهد شد.

3-      از شورای نگهبان، وزارت کشور و تمامی مراجع قانونی مسائل انتخابات می خواهیم تا با رعایت کامل قانون و بررسی سخنان معترضان، مستحکم و استوار از امانت مردم در انتخابات حفاظت کنند و به هیچ وجه تسلیم خواسته های غیر قانونی و بی پایه نشوند. و بدانند که ملت شریف ایران بیدار تر از آن است که با جو سازی های رسانه ای، حقایق را نبینند. همچنین از مراجع امنیتی و انتظامی می خواهیم تا با برخورد قاطع و سریع با سران و عوامل این آشوب ها، آرامش و امنیت مردم را حفظ نمایند. و نیز از قوه محترم قضاییه می خواهیم با حضور قاطعانه و دقیق، عوامل فتنه را به مجازات رسانده و حقوق از دست رفته آسیب دیدگان حوادث اخیر را به صاحبانشان بازگردانند.

4-      آقای احمدی نژاد! رئیس جمهور 24 ملیونی و محبوب ایران، ما جوانان ایران اسلامی از شما می خواهیم تا به پشتوانه حمایت های مقام معظم رهبری و رای ملیونی ملت ایران و توفیقات الهی، از تمام ظرفیت های کشور جهت برقراری عدل و ریشه کن کردن استکبار جهانی، مفسدان و تبعیض گران با جدیت تمام اقدام نمایید. و امید است که ما فرزندان کوچک انقلاب اسلامی بتوانیم یاور کوچکی برای شما جهت نیل به آرمان های اسلام باشیم . همچنین از شما تقاضا داریم تا كلیه هواداران خود را به تبعیت مطلق و مو به مو از فرمایشات مطاع مقام معظم رهبری فراخوانده و همگی منتظر اشارات این خورشید الهی باشیم.

و من الله توفیق

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.