پنج‌شنبه 21 جولای 11 | 20:00
«همسفر شهدا، زندگی و خاطرات سید علیرضا مصطفوی»

روایت شهیدی در «راهیان نور» که رهبری برایش پیام دادند

این نوع کتاب نویسی می تواند گامی نو در ایجاد یک روایت جدید از دفاع مقدس نظامی و حتی فرهنگی باشد. مرحوم مصطفوی جوان بیست و سه چهار ساله ای که عروجی شهادت گونه در راهیان نور داشته است، و بعد از عمری کوتاه اما پرکار راهی دیار دوست گریده است.


تریبون مستضعفین –«همسفر شهدا، زندگی و خاطرات سید علیرضا مصطفوی» است که به همت گروه فرهنگی شهید هادی از طریف نشر آمینان در قالب 168 صفحه راهی بازار نشر گردیده است.

این مجموعه که ویژگی های سادکی و روانی و اخلاص سایر آثار گروه فرهنی شهید هادی را همراه خود دارد، به زندگی یک فعال فرهنگی که سابقه ی مربی گری، فعالیت در بسیج، طلبگی و مواردی از این دست را دارد، با هنرمندی در قالب یک مجموعه خاطره و مصاحبه که در قالب خاطره بیان شده است، منتشر کرده است. افرادی که نه در دور دست ها که در اطراف خوانندگان یافت می شوند، و به صورت گمنام برای انقلاب کار می کنند، و بعضا هم بزرگ ترین هزینه ها را می دهند و دیده نمی شوند. این نوع کتاب نویسی می تواند گامی نو در ایجاد یک روایت جدید از دفاع مقدس نظامی و حتی فرهنگی باشد.

مرحوم مصطفوی جوان بیست و سه چهار ساله ای که عروجی شهادت گونه در راهیان نور داشته است، و بعد از عمری کوتاه اما پرکار راهی دیار دوست گریده است و در پایان نیز پیام مقام معظم رهبری برای این جوان درج شده است: «خداوند سکینه و سلام را بر قلب این مادر دل سوخته و رحمت بی منتها بر روح آن جوان صالح (سید علی رضا مصطفوی) عطا فرماید. سید علی حسینی خامنه ای 20/9/1388»

کتاب بعد از ذکر رندگی و خاطرات با دست نوشته های این یار سفر کرده، و در نهایت عکس‌های مربوط به او و معرفی دیگر آثار گروه فرهنگی شهید هادی خاتمه یافته است.

این کتاب خواندنی را علاوه بر فروشگاه نشر معارف در چهار راه کالج می توان از گروه شهید ابراهیم هادی و کانون فرهنگی مسجد باب الجنه اهران به شماره تماس 09127761641و 09128013681 تهیه کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: