دوشنبه 06 ژوئن 11 | 19:11

افشای اسامی هتاكان به امام هادی(ع) در فیس بوک

اسامي افرادي كه در صفحه‌اي از فيس بوك اقدام به هتك حرمت به مقام والاي حضرت امام هادي (ع) كرده بودند افشا شد.


از حدود 2 ماه پيش صفحه‌اي در فيس بوك ‌با هدف توهين‌ و هتك حرمت به مقام والاي حضرت هادي‌(ع) شكل گرفت و عده‌اي گمراه با تبليغات گسترده، كاربراني را در اين صفحه مشترك كردند.

اين افراد با توهين به جايگاه رفيع ولايت و امامت سعي در كم‌رنگ كردن‌ تلألوي انوار الهي اهل بيت داشته و هم چون يزيديان در خواب غفلت دست شيطان را به بهانه بندگي بوسه زده‌اند ولي غافل از آنند كه در جهل مركب خويش تا ابد گرفتار خواهند آمد.

گروهي از شيعان و ارادتمندان به مقام عظيم‌الشان حضرت هادي‌(ع) و تمامي اهل بيت دست به شناسايي و جمع‌آوري اطلاعات كامل اين افراد گمراه زده‌اند و در قالب پايگاهي ‌با عنوان “هتاكين ” به آدرس اينترنتي http://hattakin.mihanblog.com اين مشخصات جمع‌آوري شده را در معرض ديد عموم قرار داده‌اند.

مدير سايت مردمي “هتاكين” گفت: اطلاعات منتشر شده از اين گمراهان با هدف خروج هر‌چه سريع‌تر اين افراد از صفحه توهين به امام هادي و همچنين پيگيري از طريق مراجع قانوني منتشر شده و تا به نتيجه رسيدن حكم قانوني اين افراد اطلاعات اين افراد در معرض ديد عموم خواهد بود.

وي در اين باره افزود: در مرحله نخست عكس‌هاي غير‌واضح و نام كوچك اين افراد منتشر شده‌ تا افرادي كه احياناً نادانسته عضو اين صفحه شده‌اند با ديدن عكس و نام كوچك خود اقدام به خروج‌ هر‌چه سريع‌تر ‌از اين صفحه كنند در غير اين صورت در مراحل بعدي اطلاعات بيشتري از جمله عكس كامل افراد، آدرس پست الكترونيكي، شماره تلفن، آدرس محل سكونت و مشخصات دانشگاه محل تحصيل آنها منتشر خواهد شد‌.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: