دوشنبه 06 ژوئن 11 | 19:58

کتاب بیداری اسلامی در کلام امام خامنه‌ای منتشر شد

کتاب بیداری اسلامی در کلام امام خامنه ای منتشر شد. کتاب بیداری اسلامی در شش فصل با عناوین؛ ضرورت های بیداری اسلامی، عوامل پیدایش بیداری اسلامی، شاخصه ها و مولفه های بیداری اسلامی ، وظایف، راهکارها و فرصت های بیداری اسلامی، آسیب ها و تهدید های بیداری اسلامی و تحقق بیداری اسلامی توسط محمد حسن رضایی جمع آوری و تنظیم شده است


کتاب بیداری اسلامی در کلام امام خامنه ای منتشر شد.

کتاب “بیداری اسلامی” در منویات و بیانات رهبر معظم انقلاب که به خاستگاه ها، عوامل و مولفه های بیداری اسلامی اشاره دارد، در قم منتشر شد. این کتاب به گزاره شناسی بیداری اسلامی در بیانات امام خامنه ای (مدظله العالی) می پردازد ، که مجموعه ای کامل از سخنان رهبر معظم انقلاب در این موضوع از سال 1368 تا 1390 می باشد.

کتاب “بیداری اسلامی” در منویات و بیانات رهبر معظم انقلاب که به خاستگاه ها، عوامل و مولفه های بیداری اسلامی اشاره دارد، در قم منتشر شد.

این کتاب به گزاره شناسی بیداری اسلامی در بیانات امام خامنه ای (مدظله العالی) می پردازد ، که مجموعه ای کامل از سخنان رهبر معظم انقلاب در این موضوع از سال 1368 تا 1390 می باشد.

کتاب بیداری اسلامی در شش فصل با عناوین؛ ضرورت های بیداری اسلامی، عوامل پیدایش بیداری اسلامی، شاخصه ها و مولفه های بیداری اسلامی ، وظایف، راهکارها و فرصت های بیداری اسلامی، آسیب ها و تهدید های بیداری اسلامی و تحقق بیداری اسلامی توسط محمد حسن رضایی جمع آوری و تنظیم شده است.

مجموعه مذکور با تلاش موسسه مستشهدین وصال و با همکاری نهضت جهانی مقاومت در 120 صفحه در تیراژ 3000 نسخه منتشر گردیده است.

در قسمتی از این کتاب این چنین آمده است:

امروز دنيا در زير بار سنگين تحميلات ناشى از تمدن مادى به ستوه آمده است و دنبال راه نجاتى ميگردد. آنچه كه شما امروز از بيدارى اسلامى در برخى از كشورهاى اسلامى مثل مصر و تونس ملاحظه ميكنيد، يك نشانه و نمونه‌اى از به‌ستوه‌آمدگى بشريت است. وقتى شياطين بر زندگى مردم غالب ميشوند – كه شياطين انس از شياطين جن خطرناك‌ترند – مستكبران عالم كه در زندگى اجتماعى مردم، زندگى خصوصى مردم، در اقتصاد مردم، در فهم و بينش مردم دخالت ميكنند و آنها را به راه‌هاى بيراهه ميكشانند، زندگى فضاى تاريك پيدا ميكند و اين فضاى سنگين و تاريك با فطرت انسانها ناسازگار است و بالاخره فطرت انسان بيدار ميشود؛ اين آن چيزى است كه امروز دارد در دنيا اتفاق مى‌افتد. (بیانات در دیدار مسئولان نظام درروز میلاد پیامبر(ص( 2/12/1389

علاقه مندان برای تهیه این کتاب می توانند به سایت پاتوق کتاب به آدرس www.bookroom.ir مراجعه فرمایند یا با شماره 02517746992 تماس حاصل فرمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: