جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۱۷ خرداد ۹۰ | ۱۵:۲۴

سید مجید بنی فاطمه: ما با سیدعلی می‌مانیم؛ نه در حرف که در عمل

سید مجید بنی فاطمه ذاکر اهل بیت (علیه السلام) همزمان با بیست و سومین سالروز آغاز رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در یادداشتی کوتاه پیرامون ولایتمداری و ولایت پذیری نوشت . . .


سید مجید بنی فاطمه ذاکر اهل بیت (علیه السلام) همزمان با بیست و سومین سالروز آغاز رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در یادداشتی کوتاه پیرامون ولایتمداری و ولایت پذیری نوشت:

امام صادق(علیه ‎السلام) : بخدا قسم ما نعمتی هستیم كه خداوند به بندگانش عنایت فرموده و به وسیله ما رستگار شود آن كسی كه رستگار شده است و شیعه واقعی کسی است كه به دنبال امامان خویش باشند و پا جای پای آنها گذارند

نوجوانی ام را به خاطر دارم . ایام دفاع مقدس را سپری می کردیم و در آن برهه تنها امیدمان خمینی کبیر بود .

سربازان و جان بر کفانش می آمدند جماران و با روحیه ای مضاعف به خط مقدم باز می گشتند .

رزمنده های نوجوان و جوانی که تمام عشقشان دیدار روی روح خدا بود . و میدیدم تصاویر این شور و حال مثال زدنی را . نقطه اوج آن زمانی بود که هرچند جان بر بدن داشتند را در غالب شعار نثار حضرت امام می کردند .

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دستش را برای فدائیانش بالا می آورد و از دور بر سرشان می کشید . چه آرامشی نصیبمان می شد هنگامی که دست او را بالای سرمان می دیدیم .

آن زمان سربازان امام در محضرش شعار ” روح منی خمینی بت شکنی خمینی” را سر می دادند .همیشه می گفتم ای کاش می توانستم ذره ای در این تلاطم سهیم باشم و در زیر دست امام مشمول فیض الهی قرار بگیرم .

امام رفت . 14 خرداد 68 روح خدا به خدا پیوست .

و چه حسرتی بر دل ماند…

اینک 22 سال از زعامت جانشین بر حقش حضرت آیت الله خامنه ای می گذرد و مردم ولایتمدار پس از امام راحل چه نورانی ، صادقانه و عاشقانه به مولای خویش اقتدا کردند .

گویا همان زمان جنگ است . دفاع مقدس ، رزمنده ها ، امام ، شور و حال و . . .

حسینیه جماران شده است حسینیه امام خمینی (ره) و سربازان خامنه ای حالا آماده نثار جانشان برای نائب ولی عصر (عج)

فی المثل همان ایام است . روزگاری که برایمان حسرت گذاشته بود حالا پیش رویمان است و منتظر برای سنجش ولایت پذیری مان

ما با سید علی می مانیم . نه در حرف که در عمل .

“ما همه سرباز توایم خامنه ای” امروز بر زبانمان جاریست و ولی امر مسلمین نوازش دستش همچون خمینی کبیر بر سرمان .

جانم به فدایت سید علی که این روزها زنده کردی بیش از گذشته یاد امام را .

آن هنگام که در حرمش گفتی: ارادت عميق مردم ايران به امام در اين عواطف زيباي قلبي خلاصه نمي شود بلکه مفهوم اين ارادت سرنوشت ساز، پذيرش و پايبندي به مکتب امام به عنوان راه و خط روشن حرکت همگاني ملت است.
و ما پایبندی به مکتب امام را در زیر علم تو بودن می دانیم و می مانیم زیر لوای ولایتت .

این روزها بازار شعار ولایتمداری پر رونق است . تنها نگاهمان باید به کلام نورانی رهبرمان باشد .

امام صادق(علیه ‎السلام) فرمودند: شیعه ما نیست كسی كه به زبان بگوید شیعه هستم ولی در عمل با ما مخالفت كند و آثار ما را زیر پا گذارد، ولكن شیعه كسی است كه با زبان و دل با ما موافق باشد و آثار ما را پیروی كند و مانند ما رفتار نماید، چنین كسانی شیعه (واقعی) ما هستند

Comments are closed.