یکشنبه 16 می 10 | 16:01

آرزوهای شکست‌خورده‌ی اسرائیل

رژيم صهيونيستي که در بدو پيدايش خود آرزوي تشکيل حکومت اسرائيل بزرگ از نيل تا فرات را در سر مي پروراند و همواره استراتژي امنيتي خود را دفاع در عمق قرار داده بود با استيصال…


تشکل هاي دانشجويي به مناسبت یوم نکبت (14 می) که سالگرد اعلام رسمی اشغال فلسطین و نیز روز اول از دهه‌ی رهایی قبلتین می‌باشد، بیانیه‌ای صادر کردند. متن این بیانیه به این شرح است:

اسرائيل بايد از صفحه روزگار محو شود” امام خميني، (صحيفه امام، ج‏16، ص490)
حرف‌، هماني‌ است‌ كه‌ امام‌ راحل‌ عظيم‌ الشأن‌ فرمود: “اسرائيل‌ بايستي‌ محو بشود”. (مقام معظم رهبري 6۹/۰۹/۱۳)

امروز شصت و دومین سالروز نکبت بار اشغال سرزمين مردم مظلوم فلسطين و قبله اول مسلمين جهان از سوي رژيم استعمار ساخته ي صهيونيستي است . رژيمي که با پشتوانه ي دول استعماري غرب به ويژه آمريکا و انگليس و ديگر کشورهاي اروپايي در طول تمامي سال هاي اشغال از ارتکاب هيچ گونه ظلم و جنايت و تجاوزي به جان و مال وآبرو وخانه و کاشانه مردم مظلوم فلسطين دريغ نکرده و با تحميل آوارگي و اسارت، طعم آرامش و آسايش را از ياد مادران و کودکان بي گناه فلسطيني برده است.

اما در اين ميان علي رغم خيانت ها ي برخي سران سرسپرده ي کشورهاي منطقه از جمله مصر و عربستان و اردن و همچنين تشکيلات خودگردان فلسطين به آرمان هاي بلند امت اسلام، ملت مبارز فلسطين با الهام پذيري از الگوي سازش ناپذيري انقلاب اسلامي و انديشه هاي راسخ بنيانگذار کبير آن، امام خميني (ره)، مشي غرورآفرين مقاومت تا رهايي قدس شريف را انتخاب کرده و نابودي اسرائيل، اين پايگاه استراتژيک و حياتي جريان استکبار و صهيونيسم بين الملل را به عنوان آرمان تغييرناپذير ملت فلسطين برگزيده اند. ملت مسلمان فلسطين به ويژه جوانان سلحشور و مبارز اين ديار با اتکا به قدرت لايزال الهي و اعتماد به نفس و خودباوري و نااميد شدن از استعانه ي سران سرسپرده با برپايي انتفاضه هاي سه گانه خواب راحت را از چشم اشغال گران صهيونيست ربوده و با انجام عمليات هاي استشهادي و مقاومت دليرانه 22 روزه مردم غزه شمارش معکوس پايان اشغال و نابودي اسرائيل را آغاز نموده اند.

بدون شک رژيم صهيونيستي که در بدو پيدايش خود آرزوي تشکيل حکومت اسرائيل بزرگ از نيل تا فرات را در سر مي پروراند و همواره استراتژي امنيتي خود را دفاع در عمق قرار داده بود با استيصال در دو جنگ 33 روزه با حزب الله لبنان و 22 روزه با حماس و جهاد اسلامي در قالب مرزهاي اشغالي زمين گير شده و با تکميل کمربند تهديدات امنيتي شمال- جنوب هرچه بيشتر امنيت خود را در معرض خطر مي بيند و متعاقبا اين مسئله عاملي است براي وارد آمدن ضربه هاي کاري به پيکره ي اقتصادي اسرائيل و تشديد روند مهاجرت معکوس و از طرف ديگر با تعريض و تعميق گسست هاي داخلي سياسي، اجتماعي و فرهنگي اسرائيل از جمله بحران مشروعيت، بحران هويت، شکاف مذهبيون و سکولارها، چند پارگي فرهنگي، رشد جريان انتقادي پسا صهيونيسم، اجتناب جوانان از خدمت در ارتش، کشمکش هاي قدرت طلبانه احزاب سياسي، فقدان رهبران سياسي قوي و … هر چه بيشتر بي ثباتي تشديد و روند واگرايي و فروپاشي اين غده ي سرطاني تسريع شده است.

در اين ميانه، سران سرسپرده و خائن برخي کشورهاي منطقه نه تنها به آرمان رهايي قدس و نابودي رژيم نژادپرست صهيونيستي کمک نمي کنند که با ايفاي نقش حمايتي از اين رژيم، آشکارا در حال انجام خيانتي عظيم به امت اسلام بوده و در جهت تحليل قواي جهان اسلام براي وارد آوردن ضربات نهايي به اسرائيل حرکت مي کنند. اما با وجود همه ي اين مشکلات ملت هاي مسلمان منطقه بايد با ايفاي نقش تاريخي خود با فشار آوردن بر حکومت هاي دست نشانده و دريغ ننمودن از بذل کمک هاي گوناگون به ملت فلسطين به رسالت تاريخي خود جهت نابودي پايگاه اصلي صهيونيسم بين الملل و نجات جهان بشريت از دست اين نژاد پرستان فاشيست عمل نمايند و ان شاء الله نسل کنوني امت اسلام شاهد رهايي قدس شريف و اقامه نماز رهايي در قبله اول مسلمانان جهان باشند. و سيعلم الذين ظلموا اي منقلب ينقلبون

  1. مجاهده – آرزوهای شکست‌خورده‌ی اسرائیل
    17 می 2010

    […] تریبون مستضعفین به اشتراک گذاشتن در شبکه های […]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.