شنبه 11 ژوئن 11 | 15:39

این سایت‌های تندروی شیعی را فیلتر کنید

اتحادیه بین‌المللی امت واحده در نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار بسته شدن سه سایت تندروی شیعی که مخالف وحدت امت اسلامی و موجبات تفرقه بین شیعه و اهل سنت را فراهم آورده‌اند شد.


تریبون مستضعفین- اتحادیه بین‌المللی امت واحده در نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار بسته شدن سه سایت تندروی شیعی مخالف وحدت امت اسلامی که موجبات تفرقه بین شیعه و اهل سنت را فراهم آورده‌اند شد.

این اتحادیه ضمن برشمردن اهداف چنین جریاناتی در حوزه فضای سایبری کشور، خواستار اعمال محدودیت فیلترینگ بر پایگاههای اینترنتی همچون «سنت» ، «برائت» و «قطره» شده است.

متن کامل این نامه به شرح زیر است.

بسمه تعالی

«آن کسى که نداى تفرقه‏ى بین شیعه و سنى را سر میدهد و به بهانه‏ى مذهب، میخواهد وحدت ملى را به هم بزند، چه شیعه باشد و چه سنى، مزدور دشمن است؛ چه بداند، چه نداند. بیانات مقام معظم رهبری 22/2/1388»

جناب آقای حسینی

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

سلام علیکم؛

امروز که قیام ملت­های مسلمان ضد حکام دست نشانده و سرسپرده غرب روز به روز عرصه را برای مستکبران عالم تنگ­تر کرده است و فضا را برای تشکیل امت واحده جهانی از ملت­های مسلمان فراهم ساخته است، باید بیش از پیش جلوی اقدامات و حرکاتی که منجر به شکاف میان امت اسلامی می شود گرفته شود. اقداماتی که بعضاً با هدایت مستقیم مستکبرین عالم در جهت ایجاد انفکاک میان امت اسلامی صورت می‌پذیرند.

بعضی گروه­های اهل تسنن و نیز برخی جریانات شیعی که در چنین شرایطی برای خود هیچ رسالتی بالاتر از تحریک احساسات عامه مسلمین ضد مقدسات همدیگر نمی­بینند و با توهم روشنگری و هدایت، اقدام به فحاشی، دادن نسبت­های ناروا و استهزاء آنچه طرف مقابلشان محترم می شمارد می­کنند و خواسته یا ناخواسته آب بر آسیاب دشمن می ریزند؛ حال آنکه روشنگری و هدایت جز در سایه ادب و احترام متقابل و بحث منطقی حاصل نمی­شود.

در کنار کتب، لوح­های فشرده و شبکه های تلویزیونی، از جمله این موارد، راه اندازی پایگاه های اینترنتی و وبلاگ­های متعدد منسوب به چنین جریاناتی است که مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران در حوزه فضای سایبری کشور و متأسفانه بدون هر گونه محدودیتی فعالیت می­کنند. پایگاه­هایی که علاوه بر فحاشی، دادن نسبت­های ناروا و تمسخر مقدسات دیگر مذاهب اسلامی، عملاً موجبات وهن نظام جمهوری اسلامی ایران در اذهان مسلمانان جهان را نیز فراهم آورده­اند.

این در حالی است که رهبر معظم انقلاب در حکم سال گذشته خود و همچنین در سخنان مهم خود در کردستان، توهین به مقدسات اهل سنت را غیرقانونی و حرام دانسته‌اند و این یعنی قانونگذاران و مجریان باید به این حکم حکومتی توجه ویژه داشته باشند و در این میان تبعیض قائل نشوند. با توجه به مطالب بیان شده، خواهشمند است نسبت به اعمال محدودیت فیلترینگ بر روی این دسته از پایگاه­های اینترنتی که نشانی چند نمونه از آنها در ذیل آمده است، در اسرع وقت اقدام نمایید. مطالب ذکر شده در این پایگاه­ها آنقدر زشت و زننده است که از نقل و ذکر این مطالب خودداری کرده و خواستار برخورد هرچه سریعتر از سوی جنابعالی در این زمینه هستیم.

امید است که به این بهانه، برخورد جدی­تری را از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر دستگاههای ذیربط در مقابل تفرقه افکنان میان صفوف مسلمین شاهد باشیم.

1) www.sonnat.net

2) www.shiatube.com

3) www.alqatreh.org

 1. farshide
  13 ژوئن 2011

  فرزند عایشه!!!
  با منعکس کردن در خواست فیلترینگ سه سایت مدافع امام زمان عج ثابت کردی که در جنگ جمل اگر بودی علی را رها کرده در کنار شتر می جنگیدی!!! اگر در کربلا بودی تطمیع می شدی!!!
  چگونه راضی شدی صنمی قریش را یاری کنی…وا اسفا به غیرت تحلیل رفته
  یا صاحب الزمان ادرکنا
  مظلوم آواره ادرکنا یا مغیث الشیعه

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: