دوشنبه 13 ژوئن 11 | 23:46
ظلم موتورهای جستجو به روشنفکرترین زن ایران!

مصاحبه تاریخی زهرا رهنورد در نتایج جستجو نیست!

مصاحبه معروف زهرا رهنورد با شبکه بی‌بی‌سی‌ فارسی فردای روز انتخابات از مهم‌ترین وقایع ثبت شده در تاریخ حوادث ایران پس از دهمین انتخابات ریاست جمهوری است.


تریبون مستضعفین – مصاحبه معروف زهرا رهنورد با شبکه بی‌بی‌سی‌ فارسی فردای روز انتخابات از مهم‌ترین وقایع ثبت شده در تاریخ حوادث ایران پس از دهمین انتخابات ریاست جمهوری است.

زهرا رهنورد در این مصاحبه با اعلام این که نسبت به نتایج انتخابات اعتراض دارد مهمترین دلایل و ملاک‌ها را برای نادرست دانستن نتایج انتخابات از دید خود بیان نمود. او ملاک خویش برای سنجیدن صحت انتخابات را میزان رای‌های ماخوذه در دو استان لرستان و آذربایجان اعلام نمود و گفت ترک زبان‌ها فرزند خویش، و لرها داماد خویش را رها نمی‌کنند و به شخص دیگری رای بدهند.

این مصاحبه بعدها از روی آرشیو سایت بی‌بی‌سی فارسی حذف شد. اما اخیرا نیز با جستجو کردن این مطلب در اینترنت به خصوص در موتور جستجوی گوگل و شبکه اشتراک ویدئوی یوتیوب نتایج چندانی حاصل نمی‌شود و گویا نوعی عمد در پنهان کردن این مصاحبه وجود دارد. با توجه به سندیت این مصاحبه و اهمیت زیاد آن، تریبون اقدام به بازنشر آن برای ثبت در تاریخ ایران اسلامی می نماید:

دریافت صوت

دریافت ویدئو

 

  1. شاهین
    14 ژوئن 2011

    آره خیلی مصاحبه ی ضایعی بود، آخر استدلال بود!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: