سه‌شنبه 14 ژوئن 11 | 15:39

ضرب و شتم خانواده شهيد در دادگاه!

در این هنگام شخص متهم اقدام به فحاشی نسبت به خانواده شهيد می‌کند و پدر وی نیز با حمله به آن‌ها به ضرب و شتم آن‌ها پرداخت که این مسئله با واكنش ماموران يگان انتظامي مجتمع قضايي خاتمه يافت.


تریبون مستضعفین – اولین جلسه محاکمه قاتل شهید حسین غلام کبیری امروز برگزار شد؛ اما پيش از آغاز جلسه دادگاه،‌ در هنگام ورود متهم به سالن، خانواده قاتل كه خانواده شهید را تاكنون نديده بودند به اعتراض پرداختند. در این هنگام شخص متهم اقدام به فحاشی نسبت به خانواده شهيد می‌کند و پدر وی نیز با حمله به آن‌ها به ضرب و شتم آن‌ها پرداخت که این مسئله با واكنش ماموران يگان انتظامي مجتمع قضايي خاتمه يافت.

در ابتداي جلسه، سيدرضايي نماينده دادستان با اشاره به مدارك موجود در پرونده مانند شكايت اولياي‌دم، نظريه پزشكي قانوني، گزارش پليس آگاهي و اظهارات شهود، خواستار مجازات متهم به اتهام مباشرت در قتل عمدي شد. اولياي‌دم نيز خواسته خود را قصاص متهم عنوان كردند.

در ادامه جلسه، متهم در جايگاه قرار گرفت و با بيان اينكه اتهام قتل را قبول ندارد گفت: من تنها اشتباهي كه كردم اين بود كه بدون گواهينامه رانندگي كردم و كسي را هم نكشتم.

متهم در حالي مدعي بود در زمان قتل، بازداشت و در كلانتري سعادت‌آباد بوده است كه هيچ مدركي كه اين ادعا را اثبات كند در پرونده وجود ندارد.

بعد از اظهارات متهم مبني بر اين‌كه به‌ هيچ‌وجه اتهام قتل را قبول ندارد، تعدادي از شاهدان حادثه اعم از دوستان متهم، دوستان مقتول و يك مأمور نظامي كه در صحنه حادثه حاضر بودند، در جايگاه قرار گرفته و اظهاراتي را درباره مشاهدات خود بيان كردند.

بعد از اظهارات متهم، شاهدان و وكيل مدافع متهم، قاضي عزيزمحمدي ختم جلسه را اعلام و براي انجام تحقيقات بيشتر، دستور تجديد جلسه رسيدگي به پرونده را صادر كرد.

در حالی اولین جلسه محاکمه قاتل شهید غلامحسین کبیری برگزار گردید که متاسفانه به پرونده سران فتنه رسیدگی نگردیده و محاکمه‌ی آن‌ها آغاز نشده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: