دوشنبه 20 ژوئن 11 | 15:23

ملک زاده: تمام این اتهامات دروغ محض است؛ آقای توکلی را به خدا واگذار می‌کنم

محمد شريف ملک‌زاده در پاسخ به اين سوال که اخيرا هجمه رسانه‌يي عليه شما راه افتاده و اتهاماتي به شما وارد شده است، گفت: پاسخ من سکوت است چرا که تمام اين موارد دروغ محض است و من از کساني که اين‌گونه اتهامات را به من وارد مي‌کنند خواهش مي‌کنم چنان چه پرونده‌هاي قضايي متعددي دارم يکي از آن‌ها را منتشر کنند


معاون وزير خارجه درباره اتهامات وارد شده به وي در روزهاي اخير اظهار كرد: پاسخ من سکوت است چرا که تمام اين موارد دروغ محض است.

محمد شريف ملک‌زاده در پاسخ به اين سوال که اخيرا هجمه رسانه‌يي عليه شما راه افتاده و اتهاماتي به شما وارد شده است، گفت: پاسخ من سکوت است چرا که تمام اين موارد دروغ محض است و من از کساني که اين‌گونه اتهامات را به من وارد مي‌کنند خواهش مي‌کنم چنان چه پرونده‌هاي قضايي متعددي دارم يکي از آن‌ها را منتشر کنند و از توکلي نيز مي‌خواهم چنان چه پرونده محکوميت قضايي دارم آن را در سايت خود منتشر کند.

او در پاسخ به اتهامات احمد توکلي ـ نماينده مجلس ـ اذعان کرد: من نمي‌دانم آقاي توکلي چه چيزي را تعقيب مي‌کند اما تمام مطالب و گفته‌هاي وي دستاويزي و سوژه‌اي براي شبکه‌هاي معاند نظام شده است تا از آن عليه نظام و دولت استفاده کنند.

دبيركل پيشين شوراي عالي ايرانيان خارج از كشور ضمن رد اتهامات اظهار كرد: پاسخ من به آقاي توکلي اين است که مردم نيز شما را مي‌شناسند و از کارها و اهداف شما آگاهند و از اين که بدون سند و مدرک حرف‌هاي بدون پشتوانه‌اي را مي‌زنيد متاسفم و شما را به خدا واگذار مي‌کنم.

ملک زاده با اشاره به شکايات متعدد خود از توکلي گفت: چندين فقره شکايت از آقاي توکلي انجام دادم اما هيچ‌گونه جوابي دريافت نکردم.

وي در پايان با اشاره به اين نکته که توکلي پاسخگوي شکايات متعدد از خود باشند، اظهار كرد: از آن‌جايي که نتوانستم از شکايات خود به محاکم قضايي نتيجه‌اي دريافت کنم، آقاي توکلي را به خدا واگذار مي‌کنم و تاکيد مي‌کنم که انشاء الله خداوند پاسخ شما را خواهد داد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: