یکشنبه 26 ژوئن 11 | 20:10

پخش روايت تلويزيونی «دا» از امشب

اولين قسمت مجموعه روايت تلويزيوني كتاب «دا» به‎كارگرداني سينا عطائيان و تهيه‌كنندگي علي تقي‌پور امشب (5 تير ماه) ساعت 20:25 از شبكه اول سيما پخش مي‌شود.


اولين قسمت مجموعه روايت تلويزيوني كتاب «دا» به‎كارگرداني سينا عطائيان و تهيه‌كنندگي علي تقي‌پور امشب (5 تير ماه) ساعت 20:25 از شبكه اول سيما پخش مي‌شود.

علي تقي‌پور تهيه‌كننده این مجموعه تلویزیونی گفت: امشب اولين قسمت از مجموعه روايت تلويزيوني كتاب «دا» به مدت 15 دقيقه از شبكه اول سيما پخش مي‌شود. در اولين قسمت مجموعه به روايت اولين فصل از كتاب خواهيم پرداخت در اين بخش به زندگي خانم حسيني در دوران كودكي و زماني كه ايشان در بصره زندگي مي‌كردند، خواهيم پرداخت.

وي در ادامه توضيح داد: در روايت تلويزيوني كتاب «دا» به متن كتاب وفادار بوديم و سعي شده با تلاش و همت دوستان تصويرسازي و روايت داستان به گونه‌اي صورت گيرد تا مخاطب هرچه بيشتر با اثر ارتباط برقرار نمايد.

تقي‌پور در ادامه به مراحل توليد مجموعه اشاره كرد و گفت: تاكنون حدود 70 درصد از تصويربرداري رئال مجموعه انجام شده و تصويرسازي‌ها به اتمام رسيده و در حال حاضر در مرحله متحرك سازي تصاوير و مونتاژ و صداگذاري هستيم.

وي به زمان پخش مجموعه اشاره كرد و گفت: مجموعه در 120 قسمت 15 دقيقه‌اي آماده پخش خواهد شد كه در حال حاضر روزهاي يك‎شنبه و سه‌شنبه از شبكه اول قبل از اذان مغرب پخش مي‌شود. احتمالاً زمان پخش مجموعه به سه روز در هفته خواهد رسيد.

تعدادي از هنرمندان زن از جمله پريوش نظريه، بهناز جعفري، افسانه بايگان، شقايق فراهاني، نيوشا ضيغمي و . . . در روايت داستان حضور دارند.
تعدادي از عواملي كه در ساخت مجموعه همكاري دارند، عبارتند از:
براساس خاطرات سيده زهرا حسيني و به اهتمام سيده اعظم حسيني / كارگردان: سينا عطائيان/ تهيه‌كننده: علي تقي‌پور/ سرپرست متحرك سازي: ميثم حسيني/ گروه تصويرساز: عاطفه مجيدي‌نژاد، آرش ميرهادي‌نژاد، مژده توحيدي، فاطمه فخرايي منش/ آهنگساز تيتراژ: طاها و رضا شجاع نوري.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.