دوشنبه 03 می 10 | 12:18

مادر ندا آقاسلطان: ندا اصلا رای نداده بود

رای ندا در اصل برای برابری زن و مرد بود. او آزادی می‌خواست. بعد از انتخابات هم به هم‌وطنانش پیوست که دنبال رای و حق خود بودند. او نیز دنبال حق خود بود و اعتراض داشت؛ با اینکه نتوانسته بود رای بدهد. این اظهارات درحالی مطرح شده که جریان اغتشاشگر مدعی بود که در انتخابات سال گذشته تقلب شده و برای پس گرفتن آرای خود به خیابان‌ها آمده‌اند!


پس از گذشت حدود یک سال از ماجرای کشته شدن یک دختر جوان در ناآرامی‌های سال گذشته، مادر وی اعلام کرد که دخترش اصلا رای نداده بود که به دنبال رای گم شده‌اش باشد!

“هاجر رستمی مطلق”، مادر “ندا آقاسلطان” در مصاحبه ای با یک سایت اینترنتی مخالف جمهوری اسلامی ایران، صراحتا اعتراف کرده که دخترش اصلا در انتخابات شرکت نکرده بود.

بر پایه آنچه جهان منتشر کرده، مادر ندا گفته است: “رای ندا در اصل برای برابری زن و مرد بود. او آزادی می‌خواست. بعد از انتخابات هم به هم‌وطنانش پیوست که دنبال رای و حق خود بودند. او نیز دنبال حق خود بود و اعتراض داشت؛ با اینکه نتوانسته بود رای بدهد.”

این اظهارات درحالی مطرح شده که جریان اغتشاشگر مدعی بود که در انتخابات سال گذشته تقلب شده و برای پس گرفتن آرای خود به خیابان‌ها آمده‌اند!

قتل مشکوک ندا؛ خوراک خبری رسانه‌های ضدانقلاب

در جریان اغتشاشات پس از انتخابات دهم اگرچه اتفاقات ناگوار بسیاری از جمله کشته شدن تعدادی از هموطنانمان و هتک حرمت نظام جمهوری اسلامی رخ داد اما در این میان ماجرای کشته شدن مشکوک دختری به نام “ندا آقاسلطان” در یکی از محله‌های تهران، به طرز ویژه‌ای در رسانه‌های ضدایرانی بازتاب داشت.

در این میان، انتشار گزارش های پزشکی که حاکی از شلیک گلوله از پشت و فاصله نزدیک به ندا بوده و همچنین گزارش پلیس مبنی بر غیرسازمانی بودن سلاح‌ مورد استفاده قاتل ندا، بر شدت ابهامات این موضوع افزود.

همچنین انتشار گزارش های پزشکی که حاکی از شلیک گلوله از پشت و به فاصله نزدیک به ندا بوده و همچنین گزارش پلیس مبنی بر غیرسازمانی بودن سلاح‌ مورد استفاده قاتل ندا، بر شدت ابهامات این موضوع و احتمال سناریو بودن این قتل افزود.

چند ماه پیش نیز فیلمی در اینترنت پخش شد که در آن به شیء مشکوکی که در صحنه قتل ندا در دست او قرار داشت اشاره شده است. در فیلم، به یک بطری در دست چپ ندا اشاره شده که او با زیرکی آن را بالای صورت خود آورده و سپس مقداری خون را از آن بر روی صورتش می ریزد تا عکاس حاضر، بلافاصله این صحنه و عکس معروف ندا را ثبت کند.

این فیلم نشان می‌دهد که ندا با همکاری آرش حجازی و استاد موسیقی خود سناریویی را اجرا می‌کند که شاید خود او هم فکر نمی‌کرده پایان آن به منجر کشته شدنش شود.

برچسب‌ها:
  1. Tweets that mention تریبون مستضعفین » مادر ندا آقاسلطان: ندا اصلا رای نداده بود -- Topsy.com
    3 می 2010

    […] This post was mentioned on Twitter by teribon ir. teribon ir said: تریبون: مادر ندا آقاسلطان: ندا اصلا رای نداده بود http://www.teribon.ir/archives/5940 […]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.