دوشنبه 03 می 10 | 12:55

دعوت از رحيمی، رحمانی‌فضلی و پورمحمدی برای پاسخگویی درخصوص مبارزه با مفاسد

جنبش عدالتخواه دانشجویی به مناسبت سالروز ابلاغ فرمان رهبر انقلاب به سران سه قوه از رحمانی فضلی رئیس دیوان محاسبات کشور، محمدرضا رحیمی دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و همچنین از رئیس سازرمان بازرسی کل کشور حجت‌الاسلام پور محمدی برای شرکت در جلسه پاسخگویی دعوت کرد


جنبش عدالتخواه دانشجويي به مناسبت سالروز ابلاغ فرمان رهبر انقلاب به سران سه قوه مبني بر مبارزه جدي با مفاسد اقتصادي از دستگاه‌هاي مسئول در اين امر دعوت به پاسخگويي كرد.
در همين خصوص جنبش عدالتخواه دانشجويي از رحماني فضلي رئيس ديوان محاسبات كشور، محمدرضا رحيمي دبير ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي و همچنين از رئيس سازرمان بازرسي كل كشور حجت‌الاسلام پور محمدي براي شركت در جلسه پاسخگويي دعوت كرد.

جناب محمدرضا رحيمي؛
دبير ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي
سلام عليكم،
بيش از 9 سال از تشكيل ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي و فرمان رهبر انقلاب به سران 3 قوه مبني بر تاكيد جدي بر مبارزه با مفاسد اقتصادي مي گذرد، ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي به عنوان ستادي كه تقريبا از تمامي گروه‌هاي مسئول در امر مبارزه با مفاسد اقتصادي در آن عضو هستند مجموعه است كه از بدو تشكيل آن تا كنون كارنامه واضح و مشخصي از خود ارائه ننموده و در مقام پاسخگويي برنيامده است.
بي شك درسالروز ابلاغ فرمان رهبري دانشجويان عدالت‌خواه حق خود را مطالبه از اين ستاد مي‌دانند و آن ستاد نيز بايد پاسخگويي را تكليف خود بداند.
سولات جدي در ذهن دانشجويان عدالتخواه از اين ستاد و عمكرد آن وجود دارد لذا از حضرت‌عالي به عنوان دبير اين ستاد دعوت مي‌گردد تا در جلسه‌اي در جمع دانشجويان عدالتخواه حضور يافته و به سوالات و ابهامات آنان پاسخ دهيد.

جناب آقاي محمدرضا رحماني فضلي؛
رييس محترم ديوان محاسبات كشور
سلام عليكم،
بيش از 9 سال از فرمان رهبر انقلاب درمورد مبارزه جدي با مفاسد اقتصادي مي‌گذرد ولي تا كنون گزارش جدي و مدوني از مبارزه با مفاسد اقتصادي از سوي نهادهاي ذيصلاح در اين حوزه به رويت عموم نرسيده است. در اين ميان عملكرد ديوان محاسبات به عنوان يكي از بازوهاي نظارتي مجلس شوراي اسلامي كه صراحتا رهبر انقلاب در فرمان خود از آن نام مي‌برند عملكردي مبهم در اين حوزه دارد و لازم است كه عملكرد اين ديوان در جلسه‌اي مورد بررسي قرار گيرد. لذا از حضرت عالي دعوت مي‌گردد تا در ميان دانشجويان عدالتخواه حضور يافته و به سولات و ابهامات آنان پاسخ دهيد.

جناب حجت الاسلام والمسلمين پور محمدي؛
رئيس سازمان بازرسي كل كشور
سلام عليكم،
با گذشت بيش از 9 سال از ابلاغ فرمان رهبر انقلاب به سران سه قوه مبني برمبارزه جدي با مفاسد اقتصادي لازم است كه عملكرد دستگاه‌هاي مسئول در اين حوزه مورد بررسي جدي واقع شود. سازمان بازرسي كل كشور نيز يكي از مهم‌ترين دستگاه‌هايي است كه رهبر انقلاب نيز در فرمان خود از اين دستگاه به صراحت نام مي‌برند. پس از گذشت اين زمان طولاني از فرمان رهبر انقلاب خاطره خوشي از عملكرد دستگاه‌هاي مسئول در اين حوزه در ذهن دانشجويان عدالتخواه وجود ندارد بلكه سولات جدي نيز براي آنها باقي مانده است.
لذا از حضرت عالي دعوت مي‌گردد كه در جلسه‌اي درجمع دانشجويان عدالتخواه حضوريافته كه عملكرد مجموعه تحت امر حضرت عالي مورد بررسي قرار گرفته و به سولات دانشجويان عدالت خواه پاسخ دهيد.
به اميد ظهور عدالت گستر گيتي، جنبش عدالت خواه دانشجويي.

  1. Tweets that mention تریبون مستضعفین » دعوت از رحیمی، رحمانی‌فضلی و پورمحمدی برای پاسخگویی درخصوص مبارزه با مفاسد -- Topsy.com
    3 می 2010

    […] This post was mentioned on Twitter by teribon ir. teribon ir said: تریبون: دعوت از رحيمی، رحمانی‌فضلی و پورمحمدی برای پاسخگویی درخصوص مبارزه با مفاسد http://www.teribon.ir/archives/5949 […]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.