سه‌شنبه 04 می 10 | 11:46

افتتاح بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب امروز ساعت 17 با حضور محمدرضا رحیمی – معاون اول رییس‌جمهور – و تعدادی از مقامات و مسؤولان و چهره‌های فرهنگی، علمی و ادبی داخلی و خارجی، برگزار می‌شود.


مراسم افتتاحیه بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز (سه‌شنبه، 14 اردیبهشت‌ماه) با حضور اهالی فرهنگ و دوست‌داران کتاب برگزار می‌شود.
گشایش نمایشگاه امسال در حالی صورت می‌گیرد که به دلیل سفر دکتر محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور به نیویورک برای شرکت در اجلاس بازنگری معاهده منع اشاعه تسلیحات هسته‌یی (N.P.T) مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب، با حضور محمدرضا رحیمی – معاون اول رییس‌جمهور – برگزار می‌شود.

بنا بر اعلام روابط عمومی این نمایشگاه، مراسم امروز ساعت 17 با حضور تعدادی از مقامات و مسؤولان و چهره‌های فرهنگی، علمی و ادبی داخلی و خارجی در شبستان مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
در نمایشگاه کتاب امسال، ناشران داخلی و فروش مستقیم کتاب‏های خارجی از 10 صبح تا 20 کتا‌ب‌های خود را به مخاطبان کتاب و کتاب‌خوانی عرضه خواهند کرد. علاوه بر این در روزهای جمعه 17 و 24 اردیبهشت‌ماه نیز یک ساعت به کار غرفه‏های ناشران داخلی افزوده می‌شود.

به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران، در روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب، زمان سرویس‌دهی قطارهای مترو از 7 به 5 دقیقه کاهش می‌یابد.
همچنین در زمان برگزاری نمایشگاه چند قطار اضافه در ایستگاه شهید حقانی مستقر خواهند شد تا در ساعت پایانی کار نمایشگاه و ازدحام جمعیت، مسافران را جابه جا کنند. در روزهای برپایی نمایشگاه نیز 5 باجه پستی در محل نمایشگاه کتاب تهران استقرار خواهد یافت.
بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 15 تا 25 اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی (ره) برپا خواهد بود.

برچسب‌ها: ،
  1. Tweets that mention تریبون مستضعفین -- Topsy.com
    4 می 2010

    […] This post was mentioned on Twitter by teribon ir. teribon ir said: تریبون: http://www.teribon.ir/archives/5999 […]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.