سه‌شنبه 04 می 10 | 11:57

تشکر نمایندگان مجلس از فرمانده سپاه به منظور برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۵

مدیر کل پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از تهیه طوماری از سوی نمایندگان مجلس برای تشکر از فرمانده کل سپاه به منظور برگزاری رزمایش پیامبر اعظم 5 خبر داد و گفت: کلیه نمایندگان حاضر در جلسه علنی امروز این طومار را امضاء کرده اند.


“فرج الله آزدست” مدیر کل پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا، از تهیه طوماری از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد و اظهار داشت: سپاه پاسداران رزمایش پیامبر اعظم 5 را در آب های خلیج فارس بعنوان یک مجموعه استراتژیک برای نظام جمهوری اسلامی ایران تدارک دید.

وی این مانور را دارای پیام هایی برای کشورهای همسایه دانست و گفت: این کشور ها باید در سایه صلح و دوستی در کنار هم باشند، تا با همکاری یکدیگر بتوانند امنیت منطقه را تامین کنند.

مدیر کل پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجلس تصریح کرد: مجموعه نمایندگان مجلس شورای اسلامی با محوریت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، درصدد تهیه طوماری با امضای نمایندگان هستند تا با ارسال این طومار به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از فرمانده کل سپاه و همکارانشان تقدیر و تشکر کنند.

وی خاطرنشان کرد: کلیه نمایندگان حاضر در جلسه علنی امروز این طومار را امضاء کرده اند.

  1. Tweets that mention تریبون مستضعفین » تشکر نمایندگان مجلس از فرمانده سپاه به منظور برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۵ -- Topsy.com
    4 می 2010

    […] This post was mentioned on Twitter by jelveha, teribon ir. teribon ir said: تریبون: تشکر نمایندگان مجلس از فرمانده سپاه به منظور برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۵ http://www.teribon.ir/archives/6007 […]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.