سه‌شنبه 04 می 10 | 12:17

تحرکات مشکوک در بيت منتظری

در حالي که طبق روال مرسوم در بيوت مراجع قبل و بويژه مراجع تقليد که در قم رحلت کرده اند اين بوده که پس از وفات مرجع تقليد دفاتر آن بزرگواران تعطيل و فعاليت ها متوقف مي شود اما شنيده هاي موثق حاکي است در مورد مرحوم آقاي منتظري قضيه بر عکس شده و به ميزان فعاليت هاي بيت آن مرحوم افزوده شده است.


فعاليت هاي بيت مرحوم آقاي منتظري نسبت به دوره حيات وي افزايش يافته است.

رسالت نوشت: در حالي که طبق روال مرسوم در بيوت مراجع قبل و بويژه مراجع تقليد که در قم رحلت کرده اند اين بوده که پس از وفات مرجع تقليد دفاتر آن بزرگواران تعطيل و فعاليت ها متوقف مي شود اما شنيده هاي موثق حاکي است در مورد مرحوم آقاي منتظري قضيه بر عکس شده و به ميزان فعاليت هاي بيت آن مرحوم افزوده شده است.

دريافت وجوهات، پرداخت شهريه، برگزاري مراسم هاي مختلف در منزل آن مرحوم و برگزاري برخي جلسات خاص از جمله اين فعاليت هاي مي باشد که همچنان با تابلوي مشخص به نام دفتر آن مرحوم صورت مي گيرد.

اخبار رسيده حاکي است که تذکراتي به فرزند ارشد آن مرحوم داده شده اما موثر واقع نشده است. برخي اخبار رسيده حاکي است اخيرا کتابي که حاوي نظرات آن مرحوم در سال هاي اخير نسبت به مسائل سياسي بود با تغييراتي همراه با تحريف و افزودن چاشني مخالفت با نظام با همکاري و دخالت افراد مستقر در دفتر آن مرحوم اما به نام دوستان وي به چاپ رسيد که در آن نظرات مرحوم آقاي منتظري در سال هاي اول انقلاب را حذف و ديدگاه هاي انتقادي وي را جايگزين کرده اند.

برچسب‌ها:
  1. Tweets that mention تریبون مستضعفین » تحرکات مشکوک در بیت منتظری -- Topsy.com
    4 می 2010

    […] This post was mentioned on Twitter by teribon ir. teribon ir said: تریبون: تحرکات مشکوک در بيت منتظری http://www.teribon.ir/archives/6019 […]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.