سه‌شنبه 04 می 10 | 12:34

کروبی شمشمیر را از رو بسته بود

آقای کروبی پیش از انتخابات بارها به من گفته بود،این دور از انتخابات با دوره های دیگر خیلی فرق دارد.باید خیلی کار کرد و آمادگی بالایی داشت و من هم قرار است تا آخرین نفس بایستم. وی در ادامه افزود:آقای کروبی با بیان این که این انتخابات خیلی سخت خواهد بود به ما گفت که هر کدام از اعضای حزب اگر نمی خواهد با این شرایط با من باشد از همین حالا کناره گیری خود را اعلام کند.


دبیر حزب تعطیل شده اعتماد ملی در یکی از استان های غرب کشور تصریح کرده است،مهدی کروبی پیش از انتخابات شمشیر را از رو بسته بود.
به گزارش «جوان آنلاین»،فرد یاد شده در جلسه ای با حضور تعدادی ازاعضای ستاد انتخاباتی کروبی در استان یاد شده گفته است، آقای کروبی پیش از انتخابات بارها به من گفته بود،این دور از انتخابات با دوره های دیگر خیلی فرق دارد.باید خیلی کار کرد و آمادگی بالایی داشت و من هم قرار است تا آخرین نفس بایستم.
وی در ادامه افزود:آقای کروبی با بیان این که این انتخابات خیلی سخت خواهد بود به ما گفت که هر کدام از اعضای حزب اگر نمی خواهد با این شرایط با من باشد از همین حالا کناره گیری خود را اعلام کند.
این دبیراستانی حزب تعطیل شده اعتماد ملی در ادامه گفته است:سخنان کروبی را آن موقع زیاد جدی نمی گرفتیم تا اینکه وی در مناظره با میرحسین موسوی به تصمیم خود برای عدم انصراف اشاره کرد ودر آن زمان فهمیدم که موضوع بسیار جدی است و باید تا آخر خیلی از مسائل با کروبی همگام باشیم!.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.