چهارشنبه 05 می 10 | 10:17

جرمی جدید در کنار اتهامات مطرح شده علیه آقای رحیمی

احترام در این اندازه به شخصی که بدترین امواج تبلیغاتی چندین ماه گذشته را از سوی دشمنان نظام بر علیه انقلاب برانگیخته و تا این لحضه نیز در زمین دشمن بازی کرده است ، عملی نیست که بتوان آن را به عنوان یک جرم بزرگ تلقی نکرد… آقای رحیمی آیا آنقدر که به این اشخاص ارادت دارید به انقلاب و آرمان های آن هم ارادت دارید؟… و خوشحالیم که می بینیم از اتهام دست بوسی و تملق گویی اشخاص صاحب نفوذ به تکریم صاحبان رای های ۳۳۳٬۶۳۵ نفری رسیده است.


در اثنای تلاش حامیان دولت دهم در حمایت از آقای رحیمی برای جلوگیری از مخدوش شدن چهره ایشان که چهره معاون اول دولت مردمی و اسلامی است ، متاسفانه پس از مطرح شدن اتهاماتی از سوی وکلای مجلس و همکاران رسانه ای مبنی بر ابهام در مدرک تحصیلی ، فساد مالی ، و تملق گویی و دست بوسی اشخاص صاحب قدرت و نفوذ و همزمان با تب دفاع از ایشان و سایر دوستان با تصاویری در جلسه ختم پدر وزیر ارشاد منعکس در سایت خبرگزاری ها مواجه شدیم که قضاوت درباره این چنین جرم واضحی نیاز به رأی هیچ دادگاه و قاضی جز دادگاه اصول و ارزشهای امام و انقلاب و رهبری نیست.

جناب آقای رحیمی در این تصاویر ، صحنه دست به سینه ایستادن و تکریم و احترام شما به شخصی نشسته بر روی صندلی که به عنوان یکی از چند مجرم بزرگ حوادث پس از انتخابات و جریان براندازی نرم مطرح است ، احترام در این اندازه به شخصی که بدترین امواج تبلیغاتی چندین ماه گذشته را از سوی دشمنان نظام بر علیه انقلاب برانگیخته و تا این لحضه نیز در زمین دشمن بازی کرده است ، عملی نیست که بتوان آن را به عنوان یک جرم بزرگ تلقی نکرد. زیرا این عمل نه از شخصی به نام آقای محمدرضا رحیمی بلکه از شخصیتی بعنوان معاون اول دولت انقلابی و اسلامی صورت گرفته است . که خود در درجه اول دهن کجی به رای 24 میلیونی مردم است.

آقای رحیمی آیا آنقدر که به این اشخاص ارادت دارید به انقلاب و رهبری انقلاب هم ارادت دارید؟

شاید از شما هم این گونه بتوان دفاع کرد ، هنگامی که صدها پرونده مجرمین پس از انتخابات و براندازان نرم و عاملان اغتشاشات معلق مانده است همچنین صدها پرونده سنگین مجرمین اقتصادی در حاشیه امن هیاهوی تبلیغاتی همچنان چرخه اقتصادشان در گردش است و هزاران علت و معلول وقایع اخیر در پس سکوت سنگین دوستان قدیم انقلاب قرار گرفته است ، شما را به ارتکاب چنین جرمی واداشته است .

شاید بتوان گفت حفظ خود در موضع قدرت و تن دادن به هرگونه لابی خفت باری ، تیره ترین پرونده جرایم شماست که اکنون در محکمه وجدان ملت ولایی ایران در مرحله صدور حکم است .

اما در این میان اکنون وقت آن رسیده که از جناب آقای حسینی وزیر ارشاد که ایشان نیز از متهمان این پرونده است چند سوال مهم و کلیدی پرسید :

ضمن عرض تسلیت برای غم از دست دادن پدر گرامییشان از ایشان بپرسیم ، جناب آقای جناب آقای حسینی وزیرمحترم فرهنگ و ارشاد اسلامی 1- آیا میهمانان مورد نظر میهمانانی سرزده بوده اند که اگر چنین باشد وظیفه صاحب عزاست که به آنان بی احترامی نکند و احترام به چنین مهمانانی نیز واجب و دور از ادب و عرف نیست.

2- آیا مهمانان این جلسه با هماهنگی قبلی و یا دعوت شده برای حضور در این مراسم بوده اند ؟

اگر هر آنچه غیراز مورد اول باشد باید گفت که آیا این دعوت این اشخاص و یا اجازه دادن به حضور همانگ شده شما توهین به ملت حماسه آفرین 9 دی و 22 بهمن سال 88 نیست.

برادران و خواهران محترم، آیا تمام بحث های شما بعد از انتخابات بدلیل حفظ جایگاه خود بوده و یا حفظ انقلاب؟

آیا خارج شدگان از کشتی انقلاب و دوستانِ دشمنانِ انقلاب و معرضین با مواضع رهبری، شما را دور زده اند و یا شما …… ؟

و در خاتمه به آقای رحیمی عرض می کنیم که از برکات قتنه بنا بر قول معصومین (ع) آشکار شدن چهره های افراد است و خوشحالیم که اتهام دست بوسی و تملق گویی اشخاص صاحب نفوذ به تکریم صاحبان رای های ۳۳۳٬۶۳۵ نفری رسیده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.