پنج‌شنبه 06 می 10 | 00:22

نظر وزیر ارشاد درباره واکنش رحیمی در برابر کروبی

این‌ها به خاطر برادرش که “چپ” است آمده‌بودند. گفتم:«شما صاحب مجلس بودید شاید نمی‌توانستید کاری کنید. ولی آقای لاریجانی و رحیمی چرا چنین برخورد بدی کردند؟ به جای آنکه با سیلی به گوش آن خائن بزنند، با او احوالپرسی کردند». گفت که «من هم به ایشان انتقاد کردم که کار بدی کردند»!


تریبون مستضعفین– صاحب وبلاگ ایلیا، در نوشته‌ی جدیدی در وبلاگش از موضع وزیر ارشاد در انتقاد از برخورد رحیمی با کروبی خبر داد.
وی در یادداشت خود آورده است:
«امروز با دوستی نشسته بودیم در گوشه‌ای از نمایشگاه کتاب گرم صحبت. از دور آقای وزیر را دیدم که با اطرافیانش در حال رفتن به سمت VIP است. سریع رفتم جلو. هنوز پیراهن مشکی تنش بود. خیلی باز برخورد کرد. محافظانش هم کاری نداشتند. دست دادم و فوت پدر را تسلیت گفتم. «ببخشید! می‌خواستم از حضور کرباسچی و کروبی در مجلس ختم پدرتان بپرسم.» جواب داد که این‌ها به خاطر برادرش که “چپ” است آمده‌بودند. گفتم:«شما صاحب مجلس بودید شاید نمی‌توانستید کاری کنید. ولی آقای لاریجانی و رحیمی چرا چنین برخورد بدی کردند؟ به جای آنکه با سیلی به گوش آن خائن بزنند، با او احوالپرسی کردند». گفت که «آقای لاریجانی به طور ناگهانی با کروبی برخورد کرد. و در عمل انجام شده قرار گرفت». گفتم:«توجیه خوبی نیست! ولی حتی ماجرای آقای رحیمی را نمی‌توان این‌گونه توجیه کرد. ایشان کار خیلی بدی کردند». هنوز دستم در دستش بود. مسافتی را راه آمده بودیم. گفت:«من هم به ایشان انتقاد کردم که کار بدی کردند»! یکی از اطرافیان آمد وسط که برو عکس‌ها را ببین که چگونه وزیر به او بی‌محلی کرده است.
رفتند. و من اما در اندیشه. که آقای وزیر اگر معذور بود به دلیل میزبان بودن، اما جرم حضرات بسیار است. حتی آنها که سکوت پیشه کردند و واکنش نشان ندادند. و البته جرم آقایان لاریجانی و رحیمی بسی بیشتر. ما باید سیلی‌ای که به گوش کروبی نخورد را تلافی کنیم. و حداقل مجازات آقایان آیا چنین تلافی‌ای نیست؟»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.