پنج‌شنبه 06 می 10 | 14:40

اعتراض به یک دیدار: آقایان به کجا می‌روید؟

اما آن چه اکنون در حال رخ دادن است، مصداق کامل زیر پا نهادن حقوق ملت ایران است. مردم ایران ناباورانه و در ابتدای سال، شاهد دیدار عده ای از نمایندگان مجلس با سران فتنه بودند که نه تنها با عذرخواهی آنان همراه نبود، بلکه تایید وقیحانه آنان را نیز به دنبال داشت و اما پس از گذشت مدتی نه چندان کوتاه از آن… بیش از پیش مایه شگفتی و اندوه ملت ایران است استقبال برخی از حضار جلسه از این عنصر غافل و فریب خورده است


بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در اعتراض به دیدار برخی از مسوولان نظام با نقش آفرینان فتنه اخیر بیانیه ای منتشر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

انتخابات 22 خرداد حماسه ای بی نظیر در تاریخ سی ساله نظام اسلامی به یادگار گذاشت و بیانگر دخالت تامه مردم در تعیین سرنوشت کشور خویش بود. دشمنان دشنه به کف جمهوری اسلامی ایران از ماه ها قبل از انتخابات با هراس از حضور گسترده مردم تلاش بسیار نمودند تا با ترفندها و حیله های مختلف این حماسه عظیم مردمی را تحت تاثیر قرار داده و به زعم خویش آن را بی ثمر جلوه دهند.

و اما حضور پر شور مردم در این عرصه تاریخ ساز چنان مشت محکمی به دهان آنان زد که نتوانستند خشم و نفرت خویش را پنهان نمایند و با دخالت مستقیم در حوادث پس از انتخابات تلاش بسیار نمودند تا شیرینی این حضور گسترده را به کام مردم تلخ نمایند. در طول این چندماه عده ای از عناصر داخلی نیز عامدانه و یا جاهلانه با دشمنان قسم خورده انقلاب هم صدا شدند و با طرح ادعاهای مختلف بر آتش فتنه دامن زدند و آن را شعله ور نمودند. عده ای از خواص نیز با فتنه انگیزی های پی در پی از مردودین این آزمون الهی شده و از کشتی نظام پیاده گشتند.

در این فتنه عده ای بودند که بی شرمانه نظام را به دستکاری در آراء و شکنجه و تجاوز متهم نمودند و بر سخنان خود وقیحانه بالیدند و افتخار نمودند، و اما در این میان هیچ کس حضور تاریخ ساز مردم را در 9 دی و 22 بهمن فراموش نخواهد کرد. حضوری که برخاسته از بصیرت عمیق مردمی و نقطه پایانی بر عمر فتنه اخیر بود و ملت ایران در این همایش گسترده، مهر بطلانی بر ادعاهای بی پایه و اساس این مدعیان زده و خواستا رمحاکمه جدی نقش آفرینان فتنه اخیر شدند.

و اما آن چه اکنون در حال رخ دادن است، مصداق کامل زیر پا نهادن حقوق ملت ایران است. مردم ایران ناباورانه و در ابتدای سال، شاهد دیدار عده ای از نمایندگان مجلس با سران فتنه بودند که نه تنها با عذرخواهی آنان همراه نبود، بلکه تایید وقیحانه آنان را نیز به دنبال داشت و اما پس از گذشت مدتی نه چندان کوتاه از آن اتفاق ناگوار ملت ایران دوباره شاهد حضور یکی از سران فتنه درمجلس ترحیم پدر وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و آنچه بیش از پیش مایه شگفتی و اندوه ملت ایران است استقبال برخی از حضار جلسه از این عنصر غافل و فریب خورده است.

خطاب ما به رییس مجلس شورای اسلامی، معاون اول رییس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همه مسوولانی است که ضمن استقبال از چنین عنصری دست وی را به گرمی فشرده اند دستی که هنوز بر طبل وجود خفقان در جمهوری اسلامی می کوبد “ویل لکم ولما تفعلون…”

جناب آقایان لاریجانی، رحیمی، حسنی ودیگر وجهه داران نظام، آیا حوادث یک سال گذشته را فراموش کرده اید؟ آیا خسارات وارده از سوی این افراد معلوم الحال را فراموش کرده اید؟ چگونه است که فریادهای مردم در 9 دی و 22 بهمن را از یاد برده اید؟ با این اوصاف چه توجیهی بای رفتار خود پیدا می کنید؟

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) ضمن ابراز تأسف عمیق از مشاهده این صحنه های اندوه بار برخورد اینچنینی با دست اندرکاران حوادث اخیر را مصداق کامل زیر پا گذاشتن حقوق مردم دانسته و به همه کسانی که خواسته یا ناخواسته و به انحاء مختلف سعی در خارج نمودن نقش آفرینان فتنه اخیر از انزوای سیاسی و اجتماعی دارند، هشدار می دهد ادامه این روند مرگ اجتماعی ، سیاسی آنان را نیز خواهد داشت از یاد نبرید که آیندگان رفتارهای شما را به قضاوت خواهند گذاشت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.