دوشنبه 18 جولای 11 | 20:35

بررسی نقش انگلستان در جدایی بحرین از ایران در ماهنامه «پیام انقلاب»

شماره چهل و هشتم ماهنامه فرهنگی سیاسی اجتماعی پیام انقلاب به صاحب امتیازی نمایندگی ولی فقیه در سپاه منتشر شده است. این شماره از مجله با سرمقاله، یک جرعه نور و مطالبات رهبری آغاز شده است. بعثتی دیگر جهانی دیگر، حمایت از ولایت؛ پیام امروز حسینی، دیدگاه های دینی و سیاسی امام خامنه ای کامل و راهبردی است؛ سخنرانی سیدحسن نصرالله و … مطالب شماره تازه منتشر شده این مجله است.


شماره چهل و هشتم ماهنامه فرهنگی سیاسی اجتماعی پیام انقلاب به صاحب امتیازی نمایندگی ولی فقیه در سپاه منتشر شده است.

این شماره از مجله با سرمقاله، یک جرعه نور و مطالبات رهبری آغاز شده است. در این بخش به نقل از رهبر معظم انقلاب می خوانید: «مکتب امام یک بسته کامل است، یک مجموعه است، دارای ابعادی است، این ابعاد را باید باهم دید، باهم ملاحظه کرد. دو بُعد اصلی در مکتب امام بزرگوار ما، بعد معنویت و بعد عقلانیت است.»

بعثتی دیگر جهانی دیگر، حمایت از ولایت؛ پیام امروز حسینی، دیدگاه های دینی و سیاسی امام خامنه ای کامل و راهبردی است؛ سخنرانی سیدحسن نصرالله، و این امانت بزرگ! (میلاد حضرت زین العابدین علیه السلام)، حسین علیه السلام الگویی چند بعدی، شهید بهشتی اسطوره انقلاب آیا «ظهور صغری» و نزدیکی ظهور حقیقت دارد؟، میزان عدالت محوری ولایت مداری است، چرا امروز بیشتر به عباس علیه السلام نیازمندیم؟، جریان انحراف پس از فتنه 88، 30 خرداد 60 نقطه عطف شکست منافقین در عرصه سیاسی، رهبری دینی و تثبیت ساختار ماهوی نظام اسلامی، سر خم می سلامت؛ شکند اگر سبویی، سناریوی مشابه فتنه 88 ایران در سوریه، رژیم صهیونیستی و رویارویی با زلزله عربی، راز دست های خالی، تبارنامه، پاسدار پاسداری باشیم، سپاه پاسداران مولود مبارک انقلاب اسلامی، جلوه های زیبای توانمندی، سپاه و عبرت های عاشورا، رجوی دیروز می گفت؛ امریکا امروز می گوید، سپاه ماهیت انقلاب اسلامی، تحریم های تازه امریکا علیه سپاه و بسیج؛ طرحی سوخته، گزارشی از یک کتاب، سپاه بیش از سه دهه درخشش و سربلندی، ویژگی های پاسداران صدراسلام، نگاهی گذرا به آیپک 2011، بحران لیبی، تحلیل بر اوضاع جاری یمن، نقش انگلستان در جدایی بحرین از ایران، ترکیه به دنبال نقش کلیدی در خاورمیانه، مروری بر روند پیدایش رسانه های جریان ساز جهانی (پایانی)، سیاست خارجی امریکا امتداد سیاست خارجی صهیونیستی، آلمان عقاب بدون جسارت، آنها با ترور خود جان آقا را حفظ کردند؛ گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین مطلبی، بررسی علل پیوند جریان انحرافی با فراماسونری، انجمن حجتیه؛ انحرافی در جریان ناب مهدویت، ‌ نماز باب رحمت (پایانی) و برگی از تاریخ، مطالب شماره تازه منتشر شده این مجله است.

در بخشی از این ماهنامه به نقل از سید حسن نصرالله در تمجید از رهبر معظم انقلاب آمده است: «طی دوره گذشته، امت ما با جنگ بسیار سختی در تاریخ روبه رو بوده است. به طوری که آمریکا و همپیمانان آن با تمام قدرت و امکانات خود برای تسلط بر منطقه خاورمیانه و براندازی نظام های مخالف وارد صحنه شدند، اما امام خامنه ای با تدبیر و شجاعت این جنگ را مدیریت کرد. تاکنون جزئیات بسیاری در این زمینه پنهان مانده است.»

چهل و هشتمین شماره ماهنامه پیام انقلاب به مدیر مسؤولی رمضان شریف و صاحب امتیازی نمایندگی ولی فقیه در سپاه تیر ماه 1390 در 96 صفحه به قیمت 700 تومان به انتشار رسیده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: