شنبه 08 می 10 | 13:05

نامه اعتراض به وضع حجاب را یک عده سهمیه ای با ریش و چادر نوشته اند!

اما از نگاهی دیگر اصلا جای تعجب ندارد! چرا که رئیس دانشکده ادبیات در جلسه شورای فرهنگی، نگارندگان نامه را عده ای سهمیه ای با ریش و چادر خطاب می کند که می خواهند همه دانشگاه مثل ایشان لباس بپوشند و رفتار کنند! اصلا این درگیری ها و آتش زدن ها هیچ جای تعجب ندارد! چرا که هر روز بر تابلوهای دانشگاه، تبلیغات آموزش موسیقی نصب می شود و کسی هم به روی خود نمی آورد!


کمالخانی– هفته گذشته جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران طی نامه ای سرگشاده به دکتر رهبر، رئیس دانشگاه تهران، وضع موجود حجاب و پوشش در دانشگاه را تاسف بار خواندند و با یادآوری آیین نامه دانشگاه به ایشان، رعایت حداقلی مقررات را خواستار شدند!

در پی این اقدام و نصب مشروح نامه به تابلوهای دانشگاه، در دانشکده حقوق عده ای معترض به این نامه شدند و با مسوولان بسیج دانشکده درگیر شدند. در ادامه در دانشکده ادبیات نیز با آتش زدن نامه توسط عده ای از دانشجویان، نه فقط نامه از بین رفت، بلکه تابلوی ورودی دانشکده نیز آتش گرفت و سوخت!

این عکس العمل ها جای بسی تعجب دارد، چرا که روزانه با رفت و آمد دانشجویان بی حجاب و بعضا بی حیا در دانشگاه، به تکرار فضای امن و آرام دانشگاه از بین می رود و کسی چیزی نمی گوید، ولی انتشار و نصب یک نامه اینقدر باعث رنجش خاطر عده ای می شود!

اما از نگاهی دیگر اصلا جای تعجب ندارد! چرا که رئیس دانشکده ادبیات در جلسه شورای فرهنگی، نگارندگان نامه را عده ای سهمیه ای با ریش و چادر خطاب می کند که می خواهند همه دانشگاه مثل ایشان لباس بپوشند و رفتار کنند!

اصلا این درگیری ها و آتش زدن ها هیچ جای تعجب ندارد! چرا که هر روز بر تابلوهای دانشگاه، تبلیغات آموزش موسیقی نصب می شود و کسی هم به روی خود نمی آورد!

می دانیم که ما را به خیر دکتر رهبر امیدی نیست، پس …

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.