یکشنبه 09 می 10 | 10:16

نشست بررسی انقلاب فرهنگي در آموزش و پرورش

دفتر گفتمان انقلاب اسلامی برگزار می‌کند: «انقلاب فرهنگی در آموزش و پرورش» به همت دفتر گفتمان انقلاب اسلامی و با همکاری بسیج دانشجویی دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي دانشگاه تهران، بيستم ارديبهشت ماه، همایشی با عنوان «انقلاب فرهنگي در آموزش و پرورش» برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار جهان در این همایش خانم دکتر «جميله علم‌الهدي» […]


دفتر گفتمان انقلاب اسلامی برگزار می‌کند:

«انقلاب فرهنگی در آموزش و پرورش»

به همت دفتر گفتمان انقلاب اسلامی و با همکاری بسیج دانشجویی دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي دانشگاه تهران، بيستم ارديبهشت ماه، همایشی با عنوان «انقلاب فرهنگي در آموزش و پرورش» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار جهان در این همایش خانم دکتر «جميله علم‌الهدي» عضو هيأت علمي دانشگاه شهيد بهشتي، در جايگاه سخنران به بررسی تعليم و تربيت اسلامي و چالش‌هاي آن در عصر حاضر می‌پردازد.

برپایی میزگرد دانشجویی با عنوان «تعليم‌و‌تربيت اسلامي، كاستي‌ها و بايستگي‌ها» بخش‌ بعدي این نشست است که با حضور چند تن از كارشناسان علوم تربيتي و در محورهاي منشور تحول بنيادي از ديدگاه رهبر كبير انقلاب و مقام معظم رهبري، سير تحول و تطور نظام تعليم و تربيت در رهگذر انقلاب اسلامي و چالش‌هاي تربيت ديني در عصر حاضر برگزار می‌شود.

این همايش يك روزه، دو‌شنبه هفته جاری از ساعت 15:30 در محل دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي دانشگاه تهران، واقع در خيابان جلال آل احمد، پل نصر (گيشا)، دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

حضور کلیه دانشجویان و علاقه‌مندان به مباحث فکری-اندیشه‌ای در این نشست آزاد است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.