چهارشنبه 12 می 10 | 19:42

تهران برای مبارزه با تروریسم نشست بین‌المللی برگزار می‌کند

معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل با اشاره به اهداف ایران از برگزاری کنفرانس جهانی مقابله با تروریسم در تهران تصریح کرد: در نشست تهران برای دستیابی به یک رویکرد جامع برای مقابله با تروریسم تلاش خواهد شد.


“اسحاق آل حبیب” معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، سه‌شنبه گذشته در جلسه شورای امنیت که برای بررسی راهکارهای مقابله جهانی با تروریسم تشکیل شده بود، به تشریح اهداف کنفرانس بین‌المللی مقابله با تروریسم که قرار است شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار شود،‌ پرداخت.
وی ا اشاره به این که برگزاری کنفرانس بین‌المللی در راستای تلاش‌های جهانی برای مبارزه با تروریسم برگزار می‌شود، افزود: همه کشورهای جهان باید به تعهدات بین‌المللی خود در مقابله با این پدیده شوم عمل کنند.
نماینده ایران در سازمان ملل متحد ضمن انتقاد از عملکرد دوگانه برخی کشورهای غربی در برخورد با پدیده تروریسم گفت: در نشست تهران تلاش خواهد شد تا به یک رویکرد جامع برای مقابله و ریشه‌کن کردن پدیده شوم تروریسم دست یابیم.
وی با اشاره به بازداشت “عبدالمالک ریگی” سردمدار گروه تروریستی غرب کشورمان گفت: شواهد زیادی در دست است که نشان می‌دهد کشورهایی از این عنصر تروریست حمایت کرده‌اند.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.