چهارشنبه 01 جولای 09 | 04:35

دانشجویان مشهدی به جنبش مردمی حراست از‌ آراء پیوستند

بدیهی است صبر انقلابی مستضعفین، تا لحظه‌ای ادامه خواهد یافت که اثرات پیروی از خط اسلام، قانون اساسی و ولایت فقیه در رفتار و گفتار آقایان دیده شود و پس از آن کنترل روح انقلابی جوانانی که در این بیست روز، خون دل خورده‌اند و به مصلحت، دم نزده‌اند کار آسانی نخواهد بود!


میزان رای ملت است

میزان رای ملت است

جمعی از دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های مختلف مشهد با صدور بیانیه ای ضمن پیوستن به جنبش مردمی صیانت از آرای مستضعفین اعلام کردند در صورت ادامه ی توهم شکست خوردگان انتخابات در راستای ندیدن آحاد رنج کشیده ی مردم، با ضربت سیلی انقلابی خود، در خواب رفتگان را بیدار خواهند کرد. متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

سلام بر همه ی مجاهدان راه حق و مومنان.سلام بر مردم زمان شناس و با ایمان کشورمان.
مردمی که علی رغم همه ی مشکلات و مشقت ها ، با عشق و ارادتشان به انقلاب عزیز اسلامی ، با حضور خود در عرصه ی انتخابات ، هوشمندی شان را به رخ جهانیان کشیدند.حضوری که با گذشت بیش از بیست روز ، نظام سلطه را هم چنان در سر در گمی و ابهام نگه داشته است.
مردم غیور ایران!آنچه به کمک دستان پرتوان شما محقق شد بیش تر به یک اعجاز شبیه بود ،هر چند عده ای خواستند که این معجزه را انکار کنند!
جفایی که در چند روز اخیر بر پیکره ی حامیان انقلاب اسلامی رفت ، در حافظه ی تاریخی مستضعفین خواهد ماند.این که عده ای نمی خواهند یا نمی توانند ،رویش مجدد اعتماد آحاد مردم را در پای درخت ریشه دار گفتمان انقلاب اسلامی ببینند، بیش از آن که یک اتفاق سیاسی باشد ، یک انحراف اخلاقی و اجتماعی است.
پابرهنگان که همواره مغضوبان سلطه گران تارخ بوده اند، نه حامیان خوش سر و سیمایی چون BBC دارند و نه امیدی به رسانه ملی!بدیهی است که تحت چنین شرایطی ، عده ای دچار توهم روشن فکری شده باشند و نخواهند مسببان اصلی حماسه ی بیست و دو ی خرداد را ببینند.
همه ی توان نخبه گان سیاسی از چپ چپ تا راست راست ، در روزهای گذشته ، صرف این شده بود که اثبات کنند ، تقلبی صورت نگرفته است و کسی نخواست یا نتوانست در آن هیاهوی «آی دزد آی دزد» حضرات ، از اراده ی« فراموش شدگان» سخنی به میان بیاورد!
گویا برای بالا نشینان ، سخت بود که باور کنند ، مردم به کسی رای داده اند که به سان خودشان می زید! مرز بین شب و روزش کم رنگ است. مردی شجاع ، با اراده و خاکی والبته مردی با همه ی ضعف هایش.
در این بازار مسگرها ، بازهم ندای صاحبان و همراهان راستین انقلاب است که زیر ضربه های پتک آهن تراشان قرن بیست و یک مدفون می گردد!
چرا نمی خواهند بفهمند که در بیست روز گذشته ، این امر رهبری به وحدت بود که در کنار حجب و حیای انقلابی مردم عزیز مان، مانع از به نمایش گذاشتن اراده ی انقلابی مردم شهید داده و رنج کشیده شده بود تا بخواهند به مدعیان ادب درس مردم شناسی بدهند؟
اکنون با تایید قانونی اتنتخابات ، توسط شورای نگهبان،لازم است گروه های مختلف و هواداران محترمشان ، با عبور از اختلاف نظر های سابق ، دست در دست هم دهند و با تمکین به رای اکثریت ، موجبات رضایت ملت را فراهم آورند. ضمن احترام به همه ی کاندیداهای انتخابات دور دهم ریاست جمهوری ، از آنان می خواهیم با پیوستن به خط توده ی انقلابی و صبور ، خطشان را از پرزیدنت های غربی جدا کرده و دینشان را به اسلام ادا نمایند.
بدیهی است صبر انقلابی مستضعفین ، تا لحظه ای ادامه خواهد یافت که اثرات پیروی از خط اسلام ، قانون اساسی و ولایت فقیه در رفتار و گفتار آقایان دیده شودو پس از آن کنترل روح انقلابی جوانانی که در این بیست روز ، خون دل خورده اند و به مصلحت ، دم نزده اند کار آسانی نخواهد بود!
ما دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های مشهد ، به این وسیله ، پیوستن خود را به کمیته ی صیانت از آرای مستضعفین در مقابل کانون های قدرت و ثروت ، اعلام نموده و هشدار می دهیم ، که در صورت ادامه ی توهم دوستان در ندیدن آحاد رنج کشیده ی مردم ، با ضربت سیلی انقلابی خود، در خواب رفته گان را بیدار خواهیم کرد!

جمعی از دانشجویان عدالتخواه دانشگاه فردوسی مشهد،
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد،
دانشگاه پیام نور مشهد،
دانشگاه امام رضا (ع)،
دانشگاه سجاد مشهد،
دانشگاه علوم پزشکی مشهد،
تحریریه نشریه شمارش معکوس

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.