چهارشنبه 12 می 10 | 20:08

قائم مقام انجمن حجتیه و عضو انجمن شاهنشاهی در دانشگاه آزاد

قائم مقام انجمن حجتیه این روزها در حال تدریس معارف اسلامی در دانشگاه آزاد است. الف که در سالهای ابتدایی دهه 70 به دلیل اهانت به امام خمینی به زندان افتاد مترجم و مولف چندین کتب مذهبی است که اتفاقا با استقبال خوبی هم مواجه شده است.


قائم مقام انجمن حجتیه این روزها در حال تدریس معارف اسلامی در دانشگاه آزاد است.

به گزارش جهان ،الف که در سالهای ابتدایی دهه 70 به دلیل اهانت به امام خمینی به زندان افتاد مترجم و مولف چندین کتب مذهبی است که اتفاقا با استقبال خوبی هم مواجه شده است.

وی پس از درگذشت شیخ محمود حلبی در سال 76 به عنوان قائم مقام انجمن حجتیه شناخته شد و از آن زمان تاکنون ضمن تقویت تشکیلات انجمن حجتیه در کشور به عنوان استاد معارف اسلامی و در قالب استاد مدعو در داشگلاه آزاد کرج تدریس می کند.

الف در سالهای قبل از انقلاب در انجمن شاهنشاهی فلسفه ایران که زیر نظرمستقیم فرح فعالیت تاسیس شده بود مشغول به فعالیت بود.

سایت موسسه “ب” درمعرفی قائم مقام انجمن حجتیه آورده است: وی تا 1356 ش در انجمن حكمت و فلسفه به تحصيل و تحقيق پرداخت و در زمينه عرفان و فلسفه در جلسات درس مهدى حائرى يزدى، سيدحسين نصر و توشى‏هيكو ايزوتسو شركت كرد .

 1. منصف
  4 ژانویه 2012

  مگه می ترسی اسمشو بنویسی ؟ یا اینکه چون ممکنه دروغ هات رو بشه نمینویسی ؟ فقط میتونم بگم از خدا بترس و صرفاً شنیده هاتو ننویس . خدا همه ی ما انسانها رو هدایت کنه .

 2. حسین
  6 ژوئن 2013

  مترجم و مولف چندین کتب مذهبی است که اتفاقا با استقبال خوبی هم مواجه شده است!

 3. رها
  22 سپتامبر 2013

  چرا به سوالات مردم جواب نمیدین مثلا الان این فرد به نام منصف یه نظری داده چرا جوابشو نمیدین؟
  این جواب نظر ندادن تریبونی ها باعث میشه منی که بدنبال واقعیت هستم و به سایت شما رو کردم به جای سایتهای دیگر ، از کرده ی خود پشیمون بشم
  دوست عزیز جوابشون رو بدید تا ما که بدنبال حقیقتیم سرگردان نشیم
  من خیلی مطالب در باره ی انجمن رو از سایت شما هی دارم مطالعه میکنم ولی وقتی نظرات رو میخونم و میبینم شما پاسخی نمیدین دارم کم کم گیج میشم!!
  کمکمان کنید در این راه
  خسته نباشید

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.