شنبه 15 می 10 | 10:30

نقش پررنگ مجمع‌روحانیون، کارگزاران، مشارکت و مجاهدین در فتنه‌اخیر

نقش مجمع روحانیون مبارز، کارگزاران سازندگی، حزب مشارکت و سازمان مجاهدین در فتنه های اخیر کاملا مشخص و پررنگ بود و این گروهها باید ببینند که چه کرده‌اند که مورد غضب مردم قرار گرفته اند. شاکری گفت: تکرار کردن حرفهای قدیمی از سوی جریان فتنه که دلایلی نیز برای اثبات آن ندارند هیچ سودی ندارد و بهتر است به آسیب شناسی حرکتی که در طی این سالها داشته اند، بپردازند.


مجتبی شاکری در گفت و گو با شبکه ایران گفت: جریان فتنه برای رهایی خود از اتهامی که در آن قرار دارد، به بیان مسائلی می پردازد تا ذهن جامعه را آشفته کرده و این چنین به مردم القا کنند که در راه روشن امام و رهبری، بعد یا ابعاد غیر شفافیتی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه طیف فتنه مقابل آرمان های امام، انقلاب و قانون اساسی ایستاده اند که برای جامعه قابل توجیه نیست، تصریح کرد: نقش مجمع روحانیون مبارز، کارگزاران سازندگی، حزب مشارکت و سازمان مجاهدین در فتنه های اخیر کاملا مشخص و پررنگ بود و این گروهها باید ببینند که چه کرده‌اند که مورد غضب مردم قرار گرفته اند.

شاکری گفت: تکرار کردن حرفهای قدیمی از سوی جریان فتنه که دلایلی نیز برای اثبات آن ندارند هیچ سودی ندارد و بهتر است به آسیب شناسی حرکتی که در طی این سالها داشته اند، بپردازند.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی تصریح کرد: جریان فتنه باید در مقابل ادعاهایی که در انتخابات و حوادث پس از آن مطرح کردند، پاسخگو باشند و موضع خود را در مورد آرمان های امام و انقلاب به روشنی مشخص نمایند و در مقابل ادعای خود را در مورد تقلب و خسارت هایی که به مردم و کشور زده‌اند، پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: با این حال این جریانات شروع به متهم کردن این و آن کرده اند، در حالیکه باید بدانند که با متهم کردن حامیان انقلاب اسلامی نمی توانند خود را از این مهلکه نجات دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.