پنج‌شنبه 11 آگوست 11 | 14:10

انقلابيون بحرين کوتاه نمی‌آيند

رييس مرکز پژوهشي و اطلاع رساني “دنیای واحد” اظهارات اخير نخست وزير انگليس مبني بر ” کنترل بحران کنوني از طریق بازداشت و سرکوب بيشتر” را حماقتي آشکار و فاجعه آمیز دانست


علي مشيمع شامگاه چهارشنبه در گفتگو با شبکه خبري العالم تصريح کرد: ديگر هيچ اميدي به اصلاح رژيم وجود ندارد. زيرا رژيم حاکم همچنان به اقداماتش در زمينه دور زدن خواسته هاي مردم و سرکوب خشونت بار اعتراض مسالمت آميز آنها ادامه مي دهد و اقدام به دروغ پراکني مي کند.

وي گفت: بر اين اساس مردم براي دست يابي به همه خواسته هايشان راهي جز ادامه انقلاب ندارند.

اين فعال سياسي بحريني با تأکيد بر شکست اقدامات سرکوبگرانه رژيم حاکم در نا اميد کردن مردم بحرين از ادامه مبارزاتشان تصريح کرد: رژيم آل خليفه به روش هاي مختلف اقدام به سرکوب مردم مي کند و اين اقدامات سرکوبگرانه همه اقشار مردم بحرين را شامل شده است.

مشيمع تاکيد کرد که رژيم بحرين در ابتدا پزشکان، سپس وکلا، معلمان و زنان را مورد هدف قرار داد اما در پايان مجبور شد زنان زنداني را آزاد کند. پس از آن نوبت به دستگيري و تحت فشار قرار دادن ورزشکاران رسيد. همچنين مجبور به دادن امتيازاتي شد که اگر چه از نظر انقلابيون بسيار جزيي و حاشيه اي بودند اما رژيم زماني آنها را خط قرمز به شمار مي آورد.

وي افزود: رژيم آل خليفه به دنبال فراخواندن نيروهاي عربستاني به کشور کاملا به خاندان آل سعود تکيه کرده است همچنين برنامه هاي سياسي کشور حتي در زمينه رسانه ها از سوي امريکا تدوين مي شود.

مشيمع تصريح کرد: انقلابيون با وجود احترامي که براي بعضي از اعضاي به اصطلاح کميته حقيقت ياب قايل هستند، با اين کميته مخالفند و آن را کاملا مطيع و فرمانبردار پادشاه مي دانند و بر اين باورند که به همين دليل اين کميته قادر به ارايه ارزيابي بي طرفانه اي از حوادث بحرين نخواهد بود.

اين فعال سيايسي بحريني تأکيد کرد: مردم انقلابي به چنين کميته هايي اهميت چنداني نمي دهند و به انتخابات ميان دوره ساختگي رژيم حاکم توجهي ندارند.

وي گفت: همچنين انقلابيون به راه حل هاي ناقص براي خواسته هاي مردم اهميتي نمي دهند در نتيجه سياستمداران بايد در ارزيابي اوضاع و اقدامات سياسي شان اين واقعيت مهم را در نظر داشته باشند که ضرورت آزادي شهروندان بحريني از زندانهاي آل خليفه و خروج نيروهاي اشغالگر امري غير قابل چشم پوشي است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.