دوشنبه 15 آگوست 11 | 13:26

محل زندگی شیطان شناسایی شد!

شنیده‌اید می‌گویند که در رمضان شیطان در بند است ولی به نظرم یا شیطان در جام جم مستفر است یا جام جم دست شیطان است. جالب است برای رمضان فیلم می‌سازند ولی در فیلم‌ها ماه رمضان نیست کسی روزه نمی‌گیرد.


ماه رمضان می‌آید همراه با سحری افطاری و البته سریال‌های ۳۰ قسمتی بعداز افطار. ولی خوب است بدانید که این سریال‌ها میزبان کلی شیطان است که هر ساله می‌ایند و ادم‌ها را گول می‌زنند و اخر ماه رمضان هم ان ادمی که گول خورده متوجه می‌شود و سریال تمام می‌شود. بابا دمشان گرم اگر به جای این همه شیطان دو تا فرشته نه بابا دو تا فیلم مربوط به ماه رمضان می‌ساختند شاید بیشتر به کار مردم می‌آمد. اصلا مردم عادت کرده‌اند که در ماه رمضان بیشتر شیطان ببیند تا فرشته…

شنیده‌اید می‌گویند که در رمضان شیطان در بند است ولی به نظرم یا شیطان در جام جم مستفر است یا جام جم دست شیطان است. جالب است برای رمضان فیلم می‌سازند ولی در فیلم‌ها ماه رمضان نیست کسی روزه نمی‌گیرد. شیطان‌ها هم سال به سال خوشگل‌تر می‌شوند و کلاسشان بالا‌تر می‌رود اگر لیاس اغما دوست پسر دختری بود که کمری داشت بعداز چند سال دیگر منت کشی نمی‌کند و خودش یک لندکروز خریده و البته کنارش هم یک لگسوز و البته بنز کوپه دارد. دل دختر‌ها را می‌برد. ان یکی هم که ۱۲ ۱۳ روز است بدنش زیر افتاب افتاده و روحش با یک دختر دارد گردش می‌کند. دختر‌ها هم سال به سال شیک‌تر می‌شوند؟ هدف ما از این فیلم‌ها چیست؟ جدا چرا در ماه مبارک رمضان نمی‌توانیم بهتر بهره برداری کنیم و از این وقت طلایی بیشتر دشت کنیم؟ چرا به جای کار درست غلط‌ترین کار‌ها را می‌کنیم؟

شیطان بازی بس است کمی به فکر اصل ماجرا باشیم سر جدتان ول کنید و به خدا به زمین به دین و قرآن برسید و دین را در حد موجودات فضایی پایین نیاورید….

رمضان میهمانی خداست نه میزبانی شیطان این را بدانید

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.