چهارشنبه 19 می 10 | 17:00

تاریخ این لکه ننگ را فراموش نخواهد کرد!

چگونه می توان درد مردمی را بیان کرد که پس از نسل کشی های بی رحمانه و سال ها دور ماندن از خانه و کاشانه یشان، به واسطه محاصره حتی در تهیه نان شب و دارو برای مریضانشان درمانده اند. چگونه می توان تحمل کرد که اقامه نماز جماعت در مسجد الاقصی با زور و تهدید تعطیل شود و از اسلامی ترین مکان ها اسلام زدایی صورت گیرد؟… فلسطین فقط برای مردم فلسطین نیست، بلکه امیدهای تمام ملت های مسلمان در آن سرزمین طلوع می کند…


بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در محکومیت سالروز علنی شدن رژیم صهیونیستی (یوم نکبت) بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به این شرح است:

باسمه تعالی

امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه):

«چه دردناک است برای مسلمانان جهان در عصر حاضر که با داشتن آن همه امکانات مادی و معنوی، در مرئی و منظر آنان به پیشگاه خداوند متعال و رسولان عالیقدرش این چنین جسارت [ به ملت مظلوم فلسطین ] واقع شود، آن هم از یک مشت اوباش جنایتکار و چه ننگ است برای دولت‌های اسلامی که با دردست داشتن شریان حیاتی ابرقدرت‌های جهان بنشینند و تماشاگر باشند که آمریکا، ابرجنایتکار تاریخ، یک عنصر فاسد بی‌ارزش را در مقابل آنان علم کند و با عده‌ای ناچیز عبادتگاه مقدس و قبله‌گاه اول آنان را غضب نموده و با کمال وقاحت در مقابل همه آنان قدرت نمایی کند. و چه شرم آور است سکوت در مقابل این فاجعه بزرگ تاریخ …»

امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامي:
«اسلام زدايي از آثار اسلامي، وقايع حرم ابراهيمي و بيرون راندن مسلمانان از خانه و كاشانه خود، توطئه بسيار خطرناكي است كه جلوي چشم همه و در سايه مشغول كردن دنياي اسلام به امور جزئي، در حال اتفاق افتادن است»

بار دیگر سالروز ننگین علنی شدن تجاوز رژیم جعلی اسرائیل بر اراضی اسلامی فلسطین عزیز فرا رسید. سالروزی که یادآور 62 سال محنت و رنج مردم مظلوم فلسطین است که به بهانه واهی پناه دادن به قوم یهود از خانه و کاشانه یشان بیرون شدند. رنج مادران فلسطینی و دردهای کودکان معصوم آن سرزمین که عمر خود را زیر سایه سنگین اسلحه و خشونت بی پایان سپری کرده اند چیزی نیست که بتوان در هیچ بیانیه و نامه ای آن را بیان کرد. چگونه می توان درد مردمی را بیان کرد که پس از نسل کشی های بی رحمانه و سال ها دور ماندن از خانه و کاشانه یشان، به واسطه محاصره حتی در تهیه نان شب و دارو برای مریضانشان درمانده اند. چگونه می توان تحمل کرد که اقامه نماز جماعت در مسجد الاقصی با زور و تهدید تعطیل شود و از اسلامی ترین مکان ها اسلام زدایی صورت گیرد؟

بدون شک مقصر اصلی در این وقایع دول خیانت کار غربی هستند که لکه ننگ این جنایات تاریخیشان هرگز از چهره یشان پاک نخواهد شد. واقعا سؤال ما از متفکرین غربگرای داخلی و خارجی این است که این به اصطلاخ دموکراسی غربی چگونه می تواند به خاطر حمایت های خود از خونریزی ها و نسل کشی های وحشیان اسرائیلی در پیشگاه تاریخ پاسخگو باشد؟ چگونه است که رسانه های غربی در برابر کشته شدن هر روزه مردم مظلوم فلسطین در طول این سالیان ساکت بوده و هستند و آن هایی که ادعای تضمین عادلانه بودن حاکمیت را در سایه فضای به اصطلاح آزاد اطلاع رسانی داشته اند چگونه می توانند این جنایات را توجیه کنند؟ این چند کشور زورگویی که خود را جامعه جهانی نامیده اند و پشت نام سازمان ملل پنهان شده اند و به خود اجازه تصمیم گیری برای تمام عالم را می دهند و ادعای اجرای عدالت را در جهان دارند چگونه می توانند نسبت به آواره شدن میلیون ها فلسطینی و حمایت از جنگ افروزی های امریکای جنایتکار در اقصی نقاط عالم پاسخگو باشند؟

از آن گذشته سکوت دول عربی و بی غیرتی غیر قابل گذشت آنان چه زمانی پایان می پذیرد؟ آیا منتظر هستند که امریکا و انگلستان ملعون و جنایتکار تا پشت دروازه های ممالک آنان برسند و دو دستی ممالکشان را تقدیم اسرائیل کنند؟ چقدر به دشمنانتان خوش بین هستید و از میان آنان دوست گرفته اید و با دشمنان خدا دست به یکی کرده اید! آیا قرآن کریم را نخوانده اید که می فرماید: «وَلَن تَرْضَى عَنكَ الْيَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَى اللّهِ هُوَ الْهُدَى وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءهُم بَعْدَ الَّذِي جَاءكَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَكَ مِنَ اللّهِ مِن وَلِيٍّ وَلاَ نَصِيرٍ ﴿سوره مبارکه بقره آیه ۱۲۰﴾» یا اسلام را به کلی فراموش کرده اید و کنار گذارده اید؟ خطاب ما به تمامی امت های مسلمان این است که در برابر بی مبالاتی های حاکمانشان بایستند و مجاهدانه به کمک مردم فلسطین بشتابند تا فلسطین عزیز هر چه زودتر به آغوش اسلام بازگردد. به راه اندازی جنبش های حمایت مالی و مردمی از مردم فلسطین از وظایف تمامی ملت های مسلمان است.

تا کی باید در سکوت خفت بار سران عرب و به خاطر مسائل جزئی جهان اسلام، به خواب فرو برویم و دورادور نظاره گر تخریب مسجد الاقصی و هتک حرمت مقدسات اسلامی باشیم. امروز در ترافیک رسانه ای و حجم انبوه مسائل مختلف بین المللی و در سکوت سازمان ملل یک بار دیگر صدایی مظلومانه ندای هل من ناصر ینصرنی را این بار از جانب بیت المقدس سر می دهد و تنها رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران امام خامنه ای این صدا را می شنود و لبیک می گوید و از فاجعه در کرانه باختری و فلسطین اشغالی پرده بر می دارد و به جهان اسلام هشدار می دهد. همین جا به سران این رژیم پوشالی اخطار می دهیم که در صورت ارتکاب حماقتی دیگر مانند جنگ 33 روزه و 22 روزه، به سرنوشتی بدتر از آنچه فکرش را می کنند دچار خواهند شد.

و اما ای مردم مجاهد فلسطین که با مقاومت بی نظیر خود روی اسلام را سفید کرده اید، به طور حتم آن هایی که با ریختن خون عزیزانتان این سرزمین ها را اشغال کرده اند راهی جز مقاومت برای بازپس گیری سرزمین مقدس فلسطین باقی نگذاشته اند و هرگونه مذاکره با این رژیم جنایتکار نتیجه ای جز بدتر شدن اوضاع مردم مظلوم آن دیار نخواهد داشت. یقینا هر قطره خونی که در این راه ریخته می شود از عمر اسرائیل جنایتکار کم می کند و افق های روشنی را در پیشاپیش امت اسلام می گشاید. فلسطین فقط برای مردم فلسطین نیست، بلکه امیدهای تمام ملت های مسلمان در آن سرزمین طلوع می کند. دور نیست که تمدن پویا و قدرتمند اسلام که امروز از هر زمان دیگری نیرومندتر شده است، سرزمین های اشغالی را پس بگیرد و جنایتکاران صهیون و رؤسای غربیشان را به سزای خیانت هایشان برساند و در پناه یک رهبری شجاعانه الهی نماز جماعت باشکوه وحدت را در مسجد الاقصی برپا کند. همزمان با عزای مادر بزرگوار تمام مسلمانان راستین؛ حضرت فاطمه زهراء سلام الله علیها دخت مظلومه نبی مکرم اسلام، مظلومیت مردم غزه را بار دیگر به یاد آورده و از آن بانوی بزرگوار درس مقاومت و پایداری تا آخرین لحظه را می آموزیم.

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعتراض خود را نسبت به کم توجهی صداوسیما و جامعه اسلامی به فواجع اخیر در فلسطین اشغالی اعلام می کند و هرگونه تعرض به مسجد الاقصی را بر نمی تابد و قریب است که کاسه ی صبر مسلمین جهان از جنایت های این رژیم در فلسطین اشغالی لبریز شود و یکبار برای همیشه سیلی محکمی به گوش استکبار نواخته شود و فرزندان خمینی کبیر اسرائیل را از صفحه ی روزگار محو کنند.

حَتَّى يَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِينَ آمَنُواْ مَعَهُ مَتَى نَصْرُ اللّهِ أَلا إِنَّ نَصْرَ اللّهِ قَرِيبٌ (بقره 214)

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.