جمعه 21 می 10 | 09:57

نخستین همایش پارسی‌بلاگ برگزار شد

نخستین همایش وبلاگ‌نویسان پارسی‌بلاگ با حضور وبلاگ‌نویسان و جمعی از مسئولین با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع و معرفی نفرات برتر مسابقه‌ی وبلاگ‌نویسی برگزار شد.


پارسی بلاگنخستین همایش وبلاگ‌نویسان پارسی‌بلاگ با حضور وبلاگ‌نویسان و جمعی از مسئولین با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع و معرفی نفرات برتر مسابقه‌ی وبلاگ‌نویسی برگزار شد.

به گزارش «طلبه بلاگ»،‌ در این همایش که با حضور بیش از 250نفر از وبلاگ‌نویسان برگزار شد؛ حجت‌الاسلام راستگو با اشاره به اهمیت نوشته‌های وبلاگ‌نویسان در مسائل ملی و مذهبی به بیان راهکارهائی در مورد بهتر شدن وضعیت فضای وبلاگ ها پرداخت.

محمد رضا فخری مدیر سرویس وبلاگ پارسی‌بلاگ نیز در یکی از مهمترین قسمت‌های این همایش ضمن تشکر از حضور وبلاگ‌نویسان از امکانات جدید سرویس وبلاگ پارسی‌بلاگ رونمائی کرد که از میان این امکانات میتوان به پشتیبانی این سرویس وبلاگ از قالب‌های بلاگفا و پرشین‌بلاگ اشاره کرد.

مهندس صرامی نیز در این همایش با اشاره به توانائی وبلاگ‌نویسان جوان ایرانی در نوشتن مطالب تاثیر گذار در مورد نحوه بهتر شدن امکانات سرویس وبلاگ‌ها پیشنهادهائی را ارائه داد.

در ادامه این همایش از 15 وبلاگ برگزیده که در مسابقه پارسی بلاگ شرکت کرده بودند تقدیر و تشکر شد که نام آنها در خبر تکمیلی این همایش آورده خواهد شد.

یکی از هیجان انگیز ترین قسمت های این همایش اهدای یک سفر کربلا به یکی از وبلاگ نویسان توسط آقای فخری و اهدای یک سفر کربلا به همسر آقای فخری توسط آقای نجمی نویسنده وبلاگ منبر نت و یک سفر کربلا به آقای فخری توسط خانواده یکی از وبلاگ نویسان پارسی بلاگ که فوت کرده‌ بود.

اجرای برنامه تاتر طنز، موسیقی زنده‌ی سنتی، شعر خوانی سنتی، و اهدای بسته‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌های این همایش بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.