چهارشنبه 24 آگوست 11 | 17:57

جنبش جوانان ۱۴ فوريه بحرين خواستار حضور گسترده در راهپيمايي روز قدس شد

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه از مردم اين کشور و تمام مسلمانان جهان خواسته است در راهپیمایی روز قدس که با بیداری اسلامی جهان عرب همراه شده، مشارکت فعال و پرشور داشته باشند.


جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بمناسبت سی‌ و دومین سالروز جهانی قدس که توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نامگذاری شد، بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه كه نسخه‌اي از آن به خبرگزاري فارس مخابره شده، از ملت این کشور و تمام ملل عربی و اسلامی و تمام مسلمانان سراسر جهان خواسته شده، در راهپیمایی این روز که با بیداری اسلامی جهان عرب همراه گشته، مشارکت فعال و پرشور داشته باشند.

این بیانیه می‌افزاید: بی‌شک حضور و مشارکت در راهپیمایی این روز بزرگ تاکیدی بر اسلامی و عربی و بین المللی بودن قضیه فلسطینی و شهر مقدس قدس است و این‌که تا خارج شدن اشغالگران صهیونیست قضیه فلسطینی و بیت المقدس مهمترین قضیه جهان اسلام و عرب و تمام مسلمانان جهان خواهد بود.

همچنین این بیانیه تاکید می‌کند: حضور مسلمانان جهان و بویژه ملت بحرین در اين راهپیمایی در واقع تجدید عهد و پیمان با آن امام بزرگوار و جانشین بر حق آن آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.