شنبه 22 می 10 | 16:21

استقبال از طلبه سیرجانی به روایت تصویر

در حین سخنرانی ایشان، حراست حرم مردمی را که میخواستند در این مراسم شرکت کنند متفرق میکردند، و سپس با گستاخی تمام یک مداحی در حرم پخش کردند و تا آنجا که میتوانستند صدایش را بلند کردند که مبادا صدای “طلبه سیرجانی” به گوش مردم عادی برسد. حراست محترم حرم،هرکاری که احتمال میدادند از ادامه مراسم جلو گیری شود، انجام دادند اما مثل همیشه” فإن حزب الله هم الغالبون” . . .


جمعه، روزی که خیلی ها در حال استراحت بودند، عده ای جوان عدالت خواه به استقبال حجت السلام جهانشاهی معروف به “طلبه سیرجانی” رفته بودند. شاید اگر از رسانه ی ملی اعلام میشد پیکر مطهر شهدا را میخواهند تشییع کنند جمعیت چند هزار نفری حاضر میشدند، اما برای ادامه راه شهدا تنها صد نفر – اما مخلص و جان بر کف – آمده بودند. خیلی ها حاضر نیستند دم از دالتخواهی بزنند چون ممکن است برایشان کمی هزینه داشته باشد.

قبل از رسیدن “طلبه سیرجانی” به مرقد حضرت امام خمینی(رض) ، استقبال کنندگان در گوش ای از حرم نشستند به سخنرانی پر شور جوان برومند و مظلوم مکتب ولایت، “وحید جلیلی” گوش فرا دادند.

حدود ساعت ۷ “طلبه سیرجانی” به حرم رسید و با استقبال پر شور و محبت جوانان مواجه شد. ایشان هم بعد از آقای “وحید جلیلی” به سخنرانی پرداختند. بماند که در حین سخنرانی ایشان در گوشه ای از حرم که حتی روی زمین نشسته بودند و مزاحمتی برای مردم نداشتیم، حراست حرم مردمی را که میخواستند در این مراسم شرکت کنند متفرق میکردند ، و سپس با گستاخی تمام یک مداحی در حرم پخش کردند و تا آنجا که میتوانستند صدایش را بلند کردند که مبادا صدای “طلبه سیرجانی” به گوش مردم عادی برسد. حراست محترم حرم،هرکاری که احتمال میدادند از ادامه مراسم جلو گیری شود، انجام دادند اما مثل همیشه” فإن حزب الله هم الغالبون” . . .

زودتر از بقیه در حال خروج از حرم بودم ناگهان چشمم به “ابراهیم حاتمی کیا” افتاد که در حال داخل شدن به حرم و رفتن به استقبال “طلبه سیرجانی” بود. واقعا از دیدن این صحنه لذت بردم. جالب است خیلی ها که ادعایشان میشود، روز جمعه در خانه هایشان ماندند و این کارگردانی که هیچ ادعایی ندارد، اینطور مخلصانه در راه عدالتخواهی گام بر میدارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.