یکشنبه 23 می 10 | 11:54

مراسم دومین سالگرد خاکسپاری ۵ شهید گمنام دانشگاه یزد + تصاویر

همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) دانشجویان دانشگاه یزد دومین سالگرد تشییع و تدفین شهدای گمنام در دانشگاهشان را گرامی داشتند. این مراسم طی دو شب، با حضور دانشجویان دانشگاه‌های یزد، ریاست و تعدادی از اساتید دانشگاه یزد و برخی مسئولین استان یزد، در کنار قبور شهدای گمنام دانشگاه برگزار گردید. سخنرانان این برنامه آقای گلشنی آزاده‌ی دوران دفاع مقدس و آیت‌الله حسینی آملی از شاگردان علامه حسن زاده آملی بودند.


تریبون مستضعفین– همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) دانشجویان دانشگاه یزد دومین سالگرد تشییع و تدفین شهدای گمنام در دانشگاهشان را گرامی داشتند.

این مراسم طی دو شب، با حضور دانشجویان دانشگاه‌های یزد، ریاست و تعدادی از اساتید دانشگاه یزد و برخی مسئولین استان یزد، در کنار قبور شهدای گمنام دانشگاه برگزار گردید. سخنرانان این برنامه آقای گلشنی آزاده‌ی دوران دفاع مقدس و آیت‌الله حسینی آملی از شاگردان علامه حسن زاده آملی بودند.

دو سال پیش در اردیبهشت سال ۸۷، دانشجویان دانشگاه یزد بعد از سال‌ها پیگیری موفق شدند، پذیرای ۵ شهید از شهدای گمنام دفاع مقدس در دانشگاه‌شان باشند.

نکته ی قابل توجه در تمام مدت این دو سال، فعالیت با شوق وشور دانشجویان دانشگاه یزد در امور مربوط به شهدای گمنام دانشگاه است؛ به طوری که تمامی فعالیت ها به صورت کاملا دانشجویی و بدون کمک گرفتن از مسئولین انجام می پذیرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.