دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
جمعه ۱۱ شهریور ۹۰ | ۰۹:۵۴

غرب و آل سعود، شریک جنایات آل خلیفه

یک فعال بحريني تاکيد کرد : رژيم آل خليفه با پشتيباني نظامیان سعودي به قتل و کشتار مردم ادامه مي دهد و آمريکا و کشورهاي غربي نیز در جنایت های آل خلیفه سهیم هستند.


” جعفر العلوي ” روز پنجشنبه در بیروت به شبکه خبري العالم، گفت: شهيد نوجوان علي جواد الشيخ تنها 13 سال داشت که در روز عيد فطر به شهادت رسيد و شهادت وی هديه رژيم به مردم بحرین در روز عيد بود.

وي با اشاره به از سرگیری کشتار مردم توسط رژيم ، اظهارداشت : ماهيت اين رژيم به گونه اي است که به تخريب مساجد، سرکوب شهروندان و به آتش کشيدن مساجد و قرآن اقدام مي کند.

جعفر العلوي افزود : مردم بحرين در مراسم تشييع پيکر شهيد علي جواد الشيخ شعار دادند که “همه ما در عرصه شهادت  داراي عزم و اراده هستيم” و “جنايتکاران هر جنايتي مرتکب شوند، آل خليفه سرنگون است”.

فعال بحرینی خاطرنشان کرد : پادشاه بحرين هر زمان که سخني بگويد، يا ايده ای را مطرح کند، همان زمان نيروهايش به کشتن مردم اقدام مي کنند؛ آل خلیفه رژيمی فريبکار است و برخلاف آنچه می گويد، عمل مي کند.

العلوی تصریح کرد: سخنان رژيم درباره گفت و گو صرفا تلاش براي بهبود بخشيدن به وجهه جهانی اش است و مردم بحرين به محاکمه رژيم در دادگاه هاي بين المللي تاکيد دارند.

این فعال سیاسی بحرینی همچنين آمريکا، انگليس و فرانسه را مسئول جنايت ها در بحرين دانست و تاکيد کرد، اين کشورها به همراه نيروهاي بحرين و سعودي در سرکوب مردم شريک هستند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: