یکشنبه 23 می 10 | 20:56

موسوی به شایعه بازداشت محافظش تاکید کرد!

اما باز میرحسین موسوی با معلوم شدن کذب بودن امروز در دیدار با خانواده شهدا ادعای خود را مبنی بر این موضوع اعلام کرد و گفت که احمد یزدانفر بر سر اعتقادش ایستادگی کرده است و با دستگیری یزدانفر خود را در معرض آسب پذیری بزرگی قرار داده اند! البته این نه اولین دروغ است و نه آخرین آن خواهد بود. اما شاید همین یک مورد بتواند نشان دهد که آقای موسوی و رسانه های حامی او تا چه اندازه از حقیقت گریزان هستند و حتی در برابر حقایقی چنین روشن نیز سر تسلیم فرود نمی آورند. چنانچه در برابر رای ملت هم تمکین نکردند.


تریبون مستضعفین- با مشخص شدن دروغ سایت کلمه در مورد بازداشت احمد یزدانفر (مسئول تیم حفاظت میرحسین موسوی) سایت کلمه سعی کرد تا با یک گام به جلو به جای عذرخواهی از دروغ گفته شده، مسئولیت آن را به گردن اصولگرایان (به نقل از سایت مجعول آتی نیوز) بیندازد! (+)

سایت کلمه (سایت رسمی میرحسین موسوی) در روز سه شنبه 28 اردیبهشت ماه در خبری اعلام کرد که احمد یزدانفر توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده است. (+) اما بعد از انتشار این خبر معلوم شد که وی بازداشت نشده است و تنها محل ماموریتش عوض شده است. (+)

اما باز میرحسین موسوی با معلوم شدن کذب بودن امروز در دیدار با خانواده شهدا ادعای خود را مبنی بر این موضوع اعلام کرد و گفت که احمد یزدانفر بر سر اعتقاد ایستادگی کرده است و با دستگیری  یزدانفر خودرا در معرض آسب پذیری بزرگی قرار داده اند! (+)

البته این نه اولین دروغ است و نه آخرین آن خواهد بود. اما شاید همین یک مورد بتواند نشان دهد که آقای موسوی و رسانه های حامی او تا چه اندازه از حقیقت گریزان هستند و حتی در برابر حقایقی چنین بیَن نیز سر تسلیم فرود نمی آورند. چنانچه در برابر رای ملت هم تمکین نکردند.

 1. لازم است
  31 می 2010

  چی نوشتی؟ از اول گفتی موسوی دروغ گفت بدون اینکه بگی جرا میگی حرفش دروغه؟ مردم را ابله فرض کردین؟

 2. دقیقا
  6 ژوئن 2010

  عمو جون 1 بار دیگه متن رو میخوندی احیانا متوجه میشدی که
  “”سایت کلمه: در روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در خبری اعلام کرد که احمد یزدانفر توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده است. (+) اما بعد از انتشار این خبر معلوم شد که وی بازداشت نشده است و تنها محل ماموریتش عوض شده است. (+)””

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.