دوشنبه 24 می 10 | 13:31

بیائید وصیت نامه پدر را یکبار دیگر با هم بخوانیم

«به حسن و برادرانش اين توصيه را مي‌نمايم كه هميشه سعي كنند در خط رهبري حركت كنند و از آن منحرف نشوند كه خير دنيا و آخرت در آنست و بدانند كه ايشان موفقيت اسلام و نظام و كشور را مي‌خواهند.هرگز گرفتار تحليل‌هاي گوناگون نشوند كه دشمن در كمين است!» جناب سید حسن خمینی، آیا نشستن با کسانی که ماه ها بدترین تهمت ها و ظلم ها را به نظام روا داشتند و کمترین توجهی به هشدارها و تاکیدات رهبر انقلاب نشان ندادند،حرکت در خط رهبری است؟


عکس یادگاری جناب حاج سید حسن مصطفوی باعث شد، وصیت نامه حاج احمد آقا(ره) و توصیه های آن پدر پیر به ایشان را برای بار دیگر مرور کنیم و لابه لای این وصیت نامه چند پرسش هم از محضر وی داشته باشیم.

بخشی از وصیت نامه مرحوم سید احمد خمینی به سید حسن:

«به حسن و برادرانش اين توصيه را مي‌نمايم كه هميشه سعي كنند در خط رهبري حركت كنند و از آن منحرف نشوند كه خير دنيا و آخرت در آنست و بدانند كه ايشان موفقيت اسلام و نظام و كشور را مي‌خواهند.هرگز گرفتار تحليل‌هاي گوناگون نشوند كه دشمن در كمين است!»

جناب سید حسن خمینی، آیا نشستن با کسانی که ماه ها بدترین تهمت ها و ظلم ها را به نظام روا داشتند و کمترین توجهی به هشدارها و تاکیدات رهبر انقلاب نشان ندادند،حرکت در خط رهبری است؟ آیا در این محفل عصیان آمیز،طنین تکان دهنده پدر بزرگوارتان را نشنیدید که خیر دنیا و آخرت در حفظ خط ولایت فقیه است؟

«امروز بايد در كنار نظاممان پشت سر رهبري قرار بگيريم. رهبر ما شاگرد امام است. هيچكس حق شكستن حريم رهبري را ندارد. حرمت رهبري نظام اسلامي، از اصول خدشه ناپذير انقلاب اسلامي ماست. همه بايد به دستورات رهبري عمل كنند.»

آیا نشستن با کسانی که بیشترین بی حرمتی را به ساحت رهبر انقلاب، قانون اساسی و جمهور مردم داشتند، پشت کردن به اصول خدشه ناپذیر انقلاب اسلامی نیست؟ همراه شدن با وهن کنندگان به رهبر انقلاب آیا پشت کردن به آرمان حضرت امام(ره) نیست؟

«ما امروز موظف هستيم پشت سر مقام رهبري حضرت آيت الله خامنه‌اي حركت كنيم. هر چه ايشان گفت گوش كنيم، اگر روزي حركت ما با حركت ولي نخواند، بدانيد كه نقص از ماست! همانطور كه نگذاشتيد امام احساس تنهايي كند. اطاعت از خامنه‌اي، اطاعت از امام است. هر كس منكر اين معنا شود، مطمئن باشيد در خط امام نيست و هر كس بگويد كه اطاعت از امام غير از اطاعت از حضرت آيت الله خامنه‌اي است در خط آمريكاست! من بعد از رحلت امام، با خدا و امام عهد كرده‌ام كه كوچكترين قدمي را عليه رهبري و برخلاف رهبري و حتي برخلاف ميل رهبري برندارم و اگر شما مردم هم چنين پيماني را تجديد كنيد، مطمئن باشيد كه ما در تمام زمينه‌ها بر آمريكا پيروز مي شويم»

جناب سید حسن خمینی، بند بند این وصیت نامه، راهنمای حکایات امروز ما و شما است. نیازی به توضیح و تفسیر ندارد. آیا کسانی که هتاکان به حضرت امام را خداجو می دانند و از آوای وحش توهین کنندگان به روز عاشورا حمایت می کنند و ماهها با هذیان گویی، بیشترین تهمت ها را روانه نظام کردند، به حکم سفارش پدر پیر و دلسوزتان مستوجب تبری نیست؟

این پرسش ها تنها به این دلیل است که نتوانستیم در جمع میان این عکس، وصیت نامه پدر و والیان بیت حضرت امام، ارتباط منطقی برقرار کنیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.