سه‌شنبه 25 می 10 | 09:44

ملاقات هاشمی با اعضای دفتر منتظری و دستگیر شدگان تندرو

یک عضو مجمع محققین حوزه علمیه قم هر گونه ملاقات تشکیلاتی میان اعضای این مجموعه و حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرد.


حضور چند عضو مجمع محققین حوزه علمیه قم در میان افرادی که قرار است فردا با رئیس مجمع تشخیص مصلحت دیدار کنند ، به معنای ملاقات این مجمع با آقای هاشمی نیست.

این عضو مجمع محققین افزود: اطلاق عنوان مجمع محققین به ملاقات کنندگانی که در میان آنها افرادی از دفتر آقای منتظری و حتی دستگیر شدگان و متهمانی که سابقه افراطی گری دارند ، ظلم به این مجموعه است.

وی همچنین از اینکه هاشمی رفسنجانی چگونه حاضر به ملاقات با چنین افرادی در این سطح شده ، ابراز تاسف کرد.

گفتنی است پیش از این در خبرها آمده بود که جمعی از مرتبطان و عناصر نزدیک به یک جریان تند سیاسی ، فردا به منظور هماهنگی و برنامه ریزی بخشی از فعالیت های پنهان خود ، نشستی با حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی خواهند داشت.

به گزارش “شبکه ایران” ، هماهنگی برای ملاقات این گروه توسط عواملی افراطی از عناصر فتنه و با هدف یکسری اقدامات که قرار است در آستانه سالگرد انتخابات ریاست جمهوری در قم به اجرا درآید ، صورت گرفته است.

گفته می شود در این نشست که با عنوان مجمع محققین حوزه علمیه قم پیش بینی شده ، موسوی تبریزی ، برقعی ، فاضل میبدی ، مهدوی آملی ، کوشا ، سلیمانی ، ناظم زاده ، سعیدیان فر و ایاذی حضور خواهند داشت.

دفتر حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی تاکنون درباره برگزاری این نشست خبر رسمی منتشر نکرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.