سه‌شنبه 25 می 10 | 09:47

جماعت سبز اموی علیه اندیشه‌های امام(ره) قیام کرد

جماعت جنبش سبز اموی بارها ضدیت خود را به گونه های مختلف با این اندیشه عینی حضرت امام نشان داده بودند که نمونه مشهود آنها سردادن شعار “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” در روز مبارزه و اعلام برائت از رژیم اشغالگر قبله اول مسلمین بود


آیت الله حسین نوری همدانی، ازمراجع عظام تقلید جریان سبز را از پایه و اساس مغایر با اندیشه های والای حضرت امام خمینی (ره) دانست.

این مرجع تقلید روز دوشنبه در دیدار با دانشجویان دانشگاه آزاد استان قزوین و کارکنان حفاظت هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: طرح شعارهای انحرافی وسیاست های مغایر با مبانی نظام اسلامی از سوی رهبران جریان سبز با هیچ عقل و منطقی سازگار نیست.

به گزارش ایرنا، آیت الله نوری همدانی با اشاره به زحمات بی وقفه و بی دریغ امام در راستای کوتاه کردن دست اجانب و مستکبران، گفت : نتایج پر بار این مجاهدت را نباید به سادگی به خطر انداخت.

وی اندیشه های حضرت امام را حول محور استکبار ستیزی وبویژه تقابل ومبارزه با رژیم صهیونیستی عنوان کرد و گفت: جماعت موج سبز علیه این آرمان و اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) قیام کردند.

این مرجع تقلید افزود : جماعت جنبش سبز اموی بارها ضدیت خود را به گونه های مختلف با این اندیشه عینی حضرت امام نشان داده بودند که نمونه مشهود آنها سردادن شعار “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” در روز مبارزه و اعلام برائت از رژیم اشغالگر قبله اول مسلمین بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.