یکشنبه 18 سپتامبر 11 | 08:00

جنگ قدرت در عربستان در ماهنامه «پیام انقلاب»

شماره پنجاهم ماهنامه فرهنگی سیاسی اجتماعی پیام انقلاب به صاحب امتیازی نمایندگی ولی فقیه در سپاه منتشر شده است. در این شماره می‌خوانید: «سرمقاله»، «یک جرعه نورـ مطالبات رهبری»، «حفاظت از دستاوردهای رمضان»، «راهی به سوی نور»، «دیدگاه»، «ویژگی های شخصیتی شهید رجایی»، «تا انتخابات»، «از پروژه سپاه هراسی تا همنوایی با آن»، «بیداری اسلامی عامل اصلی تزلزل در امنیت رژیم صهیونیستی» و …


شماره پنجاهم ماهنامه فرهنگی سیاسی اجتماعی پیام انقلاب به صاحب امتیازی نمایندگی ولی فقیه در سپاه منتشر شده است.

در این شماره می خوانید: «سرمقاله»، «یک جرعه نورـ مطالبات رهبری»، «حفاظت از دستاوردهای رمضان»، «راهی به سوی نور»، «دیدگاه»، «ویژگی های شخصیتی شهید رجایی»، «تا انتخابات»، «از پروژه سپاه هراسی تا همنوایی با آن»، «بیداری اسلامی عامل اصلی تزلزل در امنیت رژیم صهیونیستی»، «ایران و تحولات جدید منطقه»، «روز جهانی قدس و بیداری اسلامی»، «پیام روز قدس، محو رژیم صهیونیستی»، «نگرانی عمیق رژیم صهیونیستی از موج بیداری اسلامی در منطقه» و «مذاکرات صلح».

در این مجله در بخش مطالبات رهبری می خوانید: «کمتر کشوری در دنیا وجود دارد که اعتمادی را که مردم ایران نسبت به نظام جمهوری اسلامی دارند، نسبت به نظام حکومتی خود داشته باشند. دلیل این اعتماد هم همین پدیده های روشنی است که جلوی چشم همه است. باز یک عده ای اینها را نمی بینند، هی دم از بی اعتمادی مردم می زنند؛ نخیر، مردم به نظام اعتماد دارند.یک دلیل، همین انتخابات دو سال قبل است که بیش از هشتاد درصد از مردمی که حق رأی داشتند و قادر به رأی دادن بودند، در انتخابات شرکت کردند. کجای دنیا چنین چیزی هست؟ یک نمونه، همین دو راهپیمائی ای است که هر سال داریم؛ راهپیمائی بیست و دوی بهمن و راهپیمائی روز قدس. این راهپیمائی ها مربوط به نظام است؛ مربوط به هیچ دولتی، مربوط به هیچ جریان خاصی نیست؛ مال نظام است. شما ببینید مردم در این حرکت عظیم چه می کنند؛ در سرمای بیست و دوی بهمن، در ماه رمضان با دهان روزه؛ چه اوقاتی که هوا سرد بود، چه حالا که هوا گرم است.»

«جنگ قدرت در عربستان»، «چینش پازل فروپاشی امپراتوری امریکا»، «آفت بنیاد گرایی»، «بازی ترکیه با کارت ناتو»، «وهابیت و نا امنی در پاکستان»، «فدراسیون روسیه و بحران لیبی»، «حضور راهبردی در دریای آزاد»، «جدال واشنگتن ـ پکن بر سر قدرت»، «افول قدرت امریکا»، «ایران، ترکیه و توسعه روابط منطقه ای»، «روش های عملیاتی سازمانهای اطلاعاتی رژیم صهیونیستی»، «ماهواره های فارسی زبان و رویکرد جدید جنگ نرم امریکا علیه ایران»، «استبداد رسانه ای صهیونیسم و مبانی جعلی هویت یهود»، « چرایی کاهش قدرت نرم رژیم صهیونیستی»، «امریکا، افغانستان و پاکستان مثلث بحران در جنوب آسیا»، «اقتصاد در میزان عدالت»، «رجایی الگوی راستین مکتب علوی»، «معرفی کتاب»، «17 شهریور روز ننگ شاه» و «برگی ازتاریخ» بخشهای دیگر این شماره است.

درمطلبی با عنوان چینش پازل فروپاشی امپراتوری امریکا می خوانید: «بحران مالی و اقتصادی عمیق، اختلافات سیاسی سطح بالا با مواضع و بهانه های دست چندمی، بحران های منطقه ای، همچون قیام ها و انقلاب های خاورمیانه که برای امریکا بسیار اهمیت دارد، قد کشیدن کشورها و قدرت های جدید مثل چین که صراحتا در برابر امریکا می ایستند و از پایان روزهای خوش این کشور صحبت می کنند؛ همه و همه گویای این است که امریکا کم کم به سمتی می رود که همانند دیگر امپراتوری های پیشین نظاره گر افول قدرت باشد.

اما بحران مالی امریکا که این کشور را در سراشیبی سقوط قرار داده است، نه تنها به بحران داخلی تبدیل شده بلکه تشدید امواج آن در دنیای خارج به نیروهای نظامی به عنوان دستمایه غرور ملی و رهبری جهانی تأثیر غیر قابل انکاری گذاشته است.»

پنجاهمین شماره ماهنامه پیام انقلاب به مدیر مسؤولی رمضان شریف و صاحب امتیازی نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهریور ماه 1390 در80 صفحه به قیمت 700 تومان به انتشار رسیده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: