سه شنبه ۲۹ شهریور ۹۰ | ۲۲:۳۸

تشكيل تيم نظامی مشترک اسرائيل و تشكيلات خودگردان برای سركوب فلسطينيان

یک روزنامه صهیونیستی از تشکیل تیم نظامی مشترک اسرائیلی-فلسطینی به منظور سرکوب تظاهرات فلسطینیان در صورت اعلام تشکیل کشور فلسطین خبر داد.


روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحارونوت” نوشت که ارتش اسرائیل طی چند روز گذشته نیروهای خود را به حال آماده‌باش درآورده است تا با تظاهرات احتمالی فلسطینیان پس از اعلام تشکیل کشور فلسطین در سازمان ملل مقابله کنند.

بر اساس این گزارش ارتش رژیم صهیونستی همچنین تعداد گردان‌های خود در منطقه کرانه باختری را به 3 گردان نظامی افزایش داده و طرحی را برای جذب 14 گردان اضافی ظرف کمتر از 24 ساعت در صورت نیاز به نیروی مازاد جهت سرکوب تظاهرات فلسطینیان آماده کرده است.

یدیعوت آحارونوت همچنین نوشت که ارتش اسرائیل تعداد زیادی از گروهان‌های وابسته به یگان ذخیره ارتش را در تعدادی از شهرک‌های نزدیک به شهرهای فلسطینی به حال آماده‌باش درآورده است و این گروهان‌ها برای انجام ماموریت بدون استفاده از سلاح گرم یا حتی گلوله پلاستیگی آموزش دیده‌اند.

بنابر این گزارش، فرماندهی منطقه مرکزی همچنین تعدادی از تجهیزات و ابزارهای مراقبت هوایی از جمله بالن و هواپیماهای بدون خلبان را در مناطق مختلف کرانه باختری به کار گرفته است و علاوه بر آن تیم مشترکی نیز متشکل از نیروهای ارتش اسرائیل و سرویس اطلاعات تشکیلات خودگردان فلسطین به منظور هماهنگی بین نیروهای امنیتی فلسطینی و اسرائیلی در صورت برگزاری تظاهرات فلسطینیان تشکیل شده است.

این در حالی است که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که ارتش تصمیم دارد از روش ابتکاری کیسه‌های متعفن و بدبو برای پراکنده کردن تظاهرات‌کنندگان فلسطینی استفاده کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: