دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه ۳۰ شهریور ۹۰ | ۲۱:۱۷
اعتراف نتانیاهو به منفور بودن در جهان

نتانیاهو: انتظار استقبال گرم در سازمان ملل را ندارم

نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از ترک تل آویو به مقصد سازمان ملل با اعتراف به منفور بودن خود در اذهان عمومی جهان گفت : انتظار ندارم در سازمان ملل به گرمی از من استقبال کنند.


به گزارش روزنامه هاآرتض، “بنیامن نتانیاهو” که در کنفرانس حزب لیکود سخن می گفت در ادامه افزود: تاکنون چندبار خوسته ام با “محمود عباس” رئیس تشکیلات خودگردان مذاکره کنم، اما در دسترس نبوده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادمه اذعان کرد که می داند درهنگام ورود به نیویورک و حضور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با فشارهای زیادی مواجه خواهد شد.

نتانیاهو با اشاره به اینکه در هنگام حضور در نیویورک با رئیس جمهور آمریکا و برخی دیگر از روسای کشورهای مختلف دیدار خواهد کرد گفت: انتظار ندارم آنگونه که در دوره های قبل از من استقبال می شد اینبار هم به همان گرمی انجام شود.

در نشست سال جاری مجمع عمومی سازمان مل قرار است طرح به رسمیت شناختن کشور مستقل فلسطین به رای گذاشته شود وبه احتمال زیاد این طرح با رای مثبت اغلب کشورهای حاضر همراه خواهد شد و این در حالی است که تل آویو تلاش دارد از طریق مذاکره با کشورهای مهم مانع از تحقق این کار شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: