چهارشنبه 26 می 10 | 12:27

رهنورد هنوز از افشاگری احمدی‌نژاد عصبانی است

بر اساس اطلاعات منتشر شده، خانم رهنورد مدرک دکترای خود را ظرف مدت 2 سال از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرده و این در حالی است که وی در هنگام گذراندن تحصیلات در مقطع دکترا،‌ همزمان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده هنر دانشگاه تهران نیز تحصیل می‌کرده و البته همزمان کارمند هم بوده است. جالب اینجاست که در گواهینامه موقت پایان تحصیلات دکترای خانم رهنورد، صادره از واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد، نمره و رتبه قبولی او در آزمون ورودی دانشگاه خالی و سفید است.


همسر میرحسین موسوی هنوز از افشاگری رئیس جمهور درباره صحت مدرک تحصیلی‌اش در مناظره تاریخی سال گذشته، عصبانی است. این خبر را سایت جهان منتشر کرده است.

زهرا رهنورد در سخنانی که چند روز پیش در یک محفل دانشجویی زده است، به ماجرای افشای ایرادات مدرک تحصیلی‎‌اش در مناظره آقای موسوی با دکتر احمدی نژاد اشاره کرده و اظهار داشته است: “نگاه سرکوبگرانه و تبعیض‌آمیز به زن را در همان مناظره هم می‌توانستیم مشاهده کنیم چنانکه آقای احمدی‌نژاد سعی کرد حیثیت علمی و تحقیقاتی مرا زیر سئوال ببرد.”

ماجرای مدرک تحصیلی رهنورد چه بود؟

موضوع مشکل دار بودن مدرک تحصیلی خانم رهنورد را اولین بار احمدی‌نژاد در مناظره با میرحسین موسوی اعلام کرد اما توضیحات ناکافی موسوی بر ابهام موضوع افزود.

پس از آن، هرچند خانم رهنورد اعلام کرد که حاضر است قانونی بودن مدرک خود را با ارئه سند اثبات کند اما این موضوع نیز، هرگز از انتشار مدارک تحصیلی او جلوگیری نکرد تا دیگر تردیدی در این زمینه باقی نماند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، خانم رهنورد مدرک دکترای خود را ظرف مدت 2 سال از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرده و این در حالی است که وی در هنگام گذراندن تحصیلات در مقطع دکترا،‌ همزمان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده هنر دانشگاه تهران نیز تحصیل می‌کرده و البته همزمان کارمند هم بوده است.

جالب اینجاست که در گواهینامه موقت پایان تحصیلات دکترای خانم رهنورد، صادره از واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد، نمره و رتبه قبولی او در آزمون ورودی دانشگاه خالی و سفید است.

گفتنی است مهندس موسوی از اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی بود که اخیرا با اصلاح اساسنامه این دانشگاه توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی، از این سمت برکنار شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.