چهارشنبه 26 می 10 | 12:32

اگر كسی تصور كند كه از انقلاب، طلبی دارد بايد در انقلابی بودنش ترديد كند

دبيركل حزب موتلفه اسلامي، با تجليل از شهيدان فتح خرمشهر ونيز شهداي پانزدهم خرداد 1342 و تمامي شهداي انقلاب، گفت: اگر كسي تصور كند كه از انقلاب طلبي دارد بايد در انقلابي بودن خود ترديد كند و در محضر امام شهدا و شهداي انقلاب شرمنده باشد.


“محمد نبي حبيبي” كه در پايان نشست دبيران حزب مؤتلفه سخن مي‌گفت با اشاره به سالروز پانزده خرداد ارتحال امام خميني (ره) و آغاز رهبري حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي، اظهار داشت: انقلاب اسلامي هر روز در جهان درخشان‌تر جلوه مي‌كند اين مهم به دليل فداكاري انسان‌هاي پاك‌باخته ونخبگان بصيري است كه همه ظرفيت را خود براي بالندگي انقلاب بكار گرفته‌اند.

وي در ادامه با تجليل از شهيدان فتح خرمشهر ونيز شهداي پانزدهم خرداد 1342 و تمامي شهداي انقلاب تاكيد كرد: اگر كسي تصور كند كه از انقلاب طلبي دارد بايد در انقلابي بودن خود ترديد كند و در محضر امام شهدا و شهداي انقلاب شرمنده باشد.

وي ادامه داد: خرداد ماه بازخواني انديشه امام خميني و بازتوليد گفتمان انقلاب اسلامي متناسب با نيازهاي روز است امروز بحمدالله جمهوري اسلامي نيرومندتر از هميشه در صحنه‌هاي داخلي و خارجي مي‌درخشد و نام امام (ره) پرآوازه‌ترين نام‌ها در عصر ما است؛ نام امام خميني مترادف بيداري و بصيرت است و فصل رهايي جهان اسلام از يوغ استكبار جهاني را تصوير مي‌كند.

دبيركل حزب موتلفه اسلامي با اشاره به سالروز پيروزي جنگ 33 روزه حزب‌الله لبنان عليه ماشين جنگي رژيم صهيونيستي، تصريح كرد: 4 سال پيش حزب‌الله لبنان به نمايندگي از جهان اسلام آنچنان سيلي به صورت رژيم صهيونيستي زد كه حتي تصور حمله به لبنان را از ذهن خود دور كرده است.

وي افزود: حزب‌الله لبنان نماد مقاومت در منطقه است. حماس از قدرت ايماني اسلامي نيرو مي‌گيرد و رژيم صهيونيستي اسير دو جنبش مقاومت حزب‌الله و جنبش حماس فلسطين در بيرون و درون سرزمين‌هاي اشغالي است.

حبيبي در بخش ديگري از سخنان خود، با اشاره به سالروز تاسيس مجلس شوراي اسلامي بيان داشت: مجلس كانون قدرت مردم است و نبض انقلاب و حمايت از اسلام و قرآن در مجلس شوراي اسلامي مي‌زند مجلس طي سه دهه گذشته در اغلب مقاطع زماني چون كوه در برابر زياده‌خواهي‌هاي آمريكا ايستاد و به نمايندگي از ملت مشت محكم بر دهان ياوه‌گويان داخلي و متجاوزان خارجي زده است.

وي افزود: مجلس پشتيبان دولت است و در نبرد نرم دشمن عليه انقلاب در كنار مردم سنگ زيرين آسياي حركت‌هاي مردمي است.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي با تجليل از نمايندگان مجلس در موضع‌گيري‌ عليه سران فتنه بيان داشت: سران فتنه در برابر جمهوريت و اسلاميت نظام ايستاده‌اند و گويا آنها فقط به فرمان آشوب كه از لندن و واشنگتن مي‌رسد توجه مي‌كند رويارويي آنها باملت جز رسوايي فايده‌اي دگير براي آنها ندارد روز 9 دي و 22 بهمن 88 خشم و نفرت مردم را ديدند و آنها بايد منتظر اعلام بيزاري مجدد مردم در روز 14و15 خرداد امسال باشند.

حبيبي در بخش ديگري از سخنان خود در پاسخ به سوالي در خصوص آخرين تحولات مربوط به موضوع نشست گروه 15 و بيانيه تهران، تصريح كرد: آنچنان كه جو بايدن معاون رئيس‌جمهوري آمريكا مي‌گويد اوباما در متن قطعنامه پيشنهادي مي‌خواهد تجديد نظر كند آمريكايي‌ها در برابر دو گزينه قرار دارند با همكاري هسته‌اي با ايران يا انزواي جهاني در اين ترديدي نيست.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي در پايان خاطرنشان کرد: اجلاس تهران نشان داد جهان مستقل دو گام به پيش برداشته و آمريكا و نظام سلطه دو گام به عقب؛ اين حقيقتي است كه رسانه‌هاي جهان به آن اذعان دارند. آمريكا در معرض راست‌آزمايي افكار عمومي جهان است فعلا ابتكار عمل در دست تهران است و گروه وين بايد پاسخي براي خروج از بن‌بست پيدا كند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.