چهارشنبه 26 می 10 | 12:38

موسوی: من زیر چتر خاتمی نمی‌روم

اختلافات اصولی و اساسی میرحسین موسوی با سید محمد خاتمی وارد فاز جدیدی شده است. شنیده های موثق از مذاکرات نماینده مجمع محققین که در نقش شاخه روحانیون جریان اصلاح طلبان عمل می کند با آقای موسوی، حاکی از آن است که او حاضر به قبول پیشنهاد اعضای این مجمع برای وحدت و قبول رهبریت جریان اصلاحات با محوریت خاتمی را رد کرده است.


اختلافات اصولی و اساسی میرحسین موسوی با سید محمد خاتمی وارد فاز جدیدی شده است.

شنیده های موثق از مذاکرات نماینده مجمع محققین که در نقش شاخه روحانیون جریان اصلاح طلبان عمل می کند با آقای موسوی، حاکی از آن است که او حاضر به قبول پیشنهاد اعضای این مجمع برای وحدت و قبول رهبریت جریان اصلاحات با محوریت خاتمی را رد کرده است.

وی در پاسخ به سئوال نمایندگان مجمع محققین که برای آینده جریان اصلاحات چه پیشنهادی دارید؟ گفت: من حاضرم میزبان شوم و حرکت های آینده را ترسیم کنیم به شرط اینکه خارج از چارچوب عمل نشود. این حرف که فلان آقا زمانی محور جریان اصلاح طلبان بوده؛ پس ما هم باید زیر چتر او برویم و او رهبر جریان شود را من قبول ندارم.

آقای موسوی با گلایه از بی مهری هایی که برخی افراد مطرح جریان اصلاحات به او کرده اند گفته است: برخی از آقایانی که شما آنها را به رخ ما می کشید، طی ماه های اخیر جز چوب لای چرخ گذاشتن کاری نکرده اند و حتی یکبار حاضر نشدند از عبارت جنبش سبز نامی ببرند و در جلسات خصوصی چه بد و بیراه ها که به ما نگفتند.

البته این اظهارات از سوی میرحسین موسوی بی سابقه نیست و وی چندین بار دیگر هدف سید محمد خاتمی را رهبری مخالفان دانسته و او را خودخواه لقب داده است.

موسوی: خاتمی یک انسان خودخواه و معامله‌گر است

آقای موسوی اخیرا در جمع یک حزب اصلاح طلب گفته است: این آقایان که حالا کروبی را مسخره می کنند و فردا هم قطعا نوبت من می‌شود بفرمایند برای کمک به این جنبش مردمی چکار کرده‌اند. آیا جز اینکه چوب لای چرخ این جنبش گذاشتند کار دیگری کرده‌اند؟ یکبار هم در صحبت‌هایشان حاضر نشدند از واژه جنبش سبز نام ببرند. در جلسات خصوصی که چه بد و بیراه‌ها به ما نگفتند. این آقایان از چشم مردم افتاده‌اند و بخاطر اینکارها مردم به آنها معامله‌گر می‌گویند.”

همین اظهارات بود که سبب شد تا سید محمد خاتمی از دیدار با میرحسین موسوی خودداری کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.