دوشنبه 22 ژوئن 09 | 15:34

بزنيد زيرش! از شمارش صندوق‌ها ضرر مي‌كنيم

سعيد رضوي فقيه اذعان كرد: در صورت بازشماري صندوق ها، ممكن است چند صد يا چند هزار رأي بالا و پايين شود و همين نتيجه فعلي با كمي تفاوت به عنوان نتيجه انتخابات اعلام گردد و آن وقت اصلاح طلبان بايد پاسخگوي حوادث پرتلاطم در كشور باشند كه صرفاً به خاطر بالا و پايين كردن چند هزار رأي به راه انداخته اند.


سعید رضوی فقیهبه گزارش تریبون مستضعفین، یك عنصر سابقه دار در آشوب های خیابانی و عضو تحكیم كه پس از سرویس دهی به حزب مشاركت امكان تحصیل در خارج از كشور را به دست آورد، به اصلاح طلبان توصیه كرد زیر بار شمارش مجدد آراء نروند!

سعید رضوی فقیه اذعان كرد: در صورت بازشماری صندوق ها، ممكن است چند صد یا چند هزار رأی بالا و پایین شود و همین نتیجه فعلی با كمی تفاوت به عنوان نتیجه انتخابات اعلام گردد و آن وقت اصلاح طلبان باید پاسخگوی حوادث پرتلاطم در كشور باشند كه صرفاً به خاطر بالا و پایین كردن چند هزار رأی به راه انداخته اند.

وی در اظهاراتی متناقض نوشت: اگر چه مذاكره و گفت وگو و رایزنی با شورای نگهبان و دیگر مراجع قانونی می تواند بیانگر عزم اصلاح طلبان بر حل مسائل از مجاری قانونی و میزان ظرفیت آنان برای گفت وگوی معطوف به تفاهم باشد، اما نباید فراموش كرد كه اساساً شورای نگهبان خود یك طرف ماجراست(!) و باید موضع تهاجمی به شورای نگهبان داشت.

این عنصر تحكیمی- مشاركتی سابق كه در انتخابات اخیر به دروغ به ستاد كروبی پیوست تا بخشی از پروژه های ساختارشكنانه افراطیون را عملیاتی كند، همچنین اشكال انتخابات را به «آغاز شروع تبلیغات و مناظره های انجام گرفته» نسبت داد. اما توضیح نداد كه حتی اگر در تبلیغات و مناظره ها تخلفاتی هم صورت گرفته باشد، این تخلفات چه ربطی به القای «تقلب» در انتخابات دارد. ضمن اینكه مدعیان اصلاح طلبی بیشترین تخلفات را از آغاز تبلیغات غیرقانونی انتخاباتی و پس از آن در مناظره ها مرتكب شدند.

فرار از بازشماری مجدد آرا و تلاش برای بر هم زدن قواعد و قوانین انتخاباتی كه به طور همزمان از سوی آقای موسوی و حامیان حزبی وی نیز صورت می گیرد در حالی است كه آنها حتی ظهر و بعدازظهر جمعه 22 خرداد ادعا می كردند «65 درصد آرای ریخته شده به صندوق ها» یا «اكثریت آرا در 21 استان» به نام آقای موسوی است. حال سؤال این است كه اگر این ادعاها واقعی- و نه فرار به جلو و پیشه كردن سیاست راه بینداز و جا بینداز- بوده، چرا از بازشماری مجدد همان صندوق ها هراس دارند؟! یا اگر قرار است ادعای پایبندی به قانون را ثابت كنند، چرا مصرند همین قانون را زیر پا نهاده و از طریق گردن كلفتی و هیاهو و هرج و مرج، و به خیال خود ارعاب شورای نگهبان نتیجه انتخابات را وارونه كنند و طرف ناكام را پیروز معرفی نمایند؟!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.